![В Мелитополе новый кремлевский прокурор прячется от людей за "зубами дракона" (фото)](/images/news/2022/12/307248.jpg?1671777380)
Стало відомо, для кого в центрі Мелітополя окупанти розставляють протитанкові загородження. У Кремлі визначились із кандидатом на посаду псевдо-прокурора.
Влада Росії 7 листопада заявила про створення своїх прокуратур на окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України. Рішенням Генпрокурора Росії "головним карателем" Запорізького регіону було обрано колишнього головного прокурора Хабаровська Кирила Осипчука. Ще наприкінці осені Осипчук освоївся в Мелітополі на новому місці в статусі "в.о. прокурора", і тепер чекає офіційного призначення. А воно, очевидно, вже не за горами, адже кандидатуру Осипчука на посаду прокурора днями вніс до російської Ради Федерації особисто Путін. Малоймовірно, що кремлівські холуї опиратимуться рішенню свого "царя", а це означає, що найближчим часом хабаровський "гастролер" втратить приставку "в.о." на своїй посаді в Мелітополі.
У зв'язку з цим не зайвим буде нагадати деталі сумнівної біографії цього вірного пса путінського режиму, що добре зарекомендував себе як борець із громадянськими правами та свободами.
Будучи на посаді головного прокурора Хабаровська Осипчук добре запам'ятався місцевим жителям як корупціонер, що покривав злочини посадових осіб. Найвище кремлівське керівництво звернуло на Осипчука увагу після хвилі громадянських протестів через незаконний арешт хабаровського губернатора Фургала. Тоді "генпрокурор-стаханівець" відкрив безліч справ на мітингувальників, забезпечивши людям кримінальні терміни та штрафи за спробу домогтися справедливості. Крім того, він за допомогою про-путинських ЗМІ звертався до хабаровчан, переконуючи їх "сидіти тихо" і не злити владу. Заходив "каратель" і до навчальних закладів, де погрожував учням серйозними наслідками за участь у мітингах.
Цей епізод придушення народного протесту став знаковим у кар'єрі Осипчука та забезпечив йому підвищення. На новій посаді вже у Ростові він теж не марнував час, і зумів відзначитися участю в розборках місцевого криміналітету, і "віджимом" власності та бізнесів у ростовських підприємців. Принагідно Осипчук не забував і про своє головне "хобі" - хабарі та приховування злочинів високопосадовців, що дозволяло йому заробляти навіть більше за свого начальника.
Однак у Мелітополі цього затятого корупціонера, схоже, турбують насамперед далеко не гроші, а власна безпека. Адже, швидше за все, саме за розпорядженням нового прокурора будівлю прокуратури в центрі Мелітополя окупанти оточили так званими "зубами дракона".
Схоже, що Осипчук, який звик боротися з беззбройними людьми, вже не так радий своєму призначенню в окупований Мелітополь, особливо напередодні очікуваного наступу ЗСУ. Цим "гастролер" показав себе як найбільш боягузливий із усіх окупаційних силовиків.
Втім, від нього не відстають і інші кремлівські "призначенці": так за інсайдерською інформацією, для надісланого до Мелітополя з Росії судді туалет у будівлі суду на Шмідта перенесли ближче до його кабінету. Причина такого дивного "перепланування" дуже проста: загарбник у суддівській мантії дуже боїться ходити коридорами і намагається без зайвого приводу взагалі не залишати стіни свого кабінету. Окупанти не почуваються в безпеці в чужому для них Мелітополі і відчувають постійний страх і тиск, а це добрий знак.
Тим часом, у Мелітополі одного з гауляйтерів окупанти звинувачують у зраді та шкідництві