![В Мелитопольском районе рашистский Дед Мороз зовет на Z-елку](/images/news/2022/12/307299.jpg?1671807154)
Рашисти, які захопили Мелітопольщину, вирішили влаштувати для дітей свято у найкращих традиціях «руського міра».
У тимчасово окупованому селищі міського типу Михайлівка місцеві зрадники, які пішли на співпрацю з російськими загарбниками, запрошують маленьких мешканців відвідати резиденцію Діда Мороза.
Дитяче свято, організоване рашистами, має відбутися 27 грудня у приміщенні Михайлівського будинку культури.
Організатори обіцяють, що на ранку діти зможуть «віч-на-віч поспілкуватися з Дідом Мороzом і Снігуронькою». «Зетку», яка є одним із головних символів кривавої російської «спецоперації», зрадники примудрилися помістити не лише в ім'я казкового персонажа, а й зважити на ці знаки святкову ялинку. Розуміючи, що навряд чи знайдеться багато охочих відвідати такий захід, загарбники зробили вхід безкоштовним.
Нагадаємо, що напередодні Нового року рашисти вигадали новий привід для вивезення дітей з Мелітопольського району до росії.