Навіть через десять місяців повномасштабної війни, мешканці Мелітопольщини продовжують виїжджати із захоплених військами рф населених пунктів.
Основний шлях евакуації на підконтрольну Україні територію весь цей час пролягав через Василівку. Зараз військові рф закрили проїзд через цей пропускний пункт приблизно до 15 січня.
Пропускна система, яку запровадив фейковий губернатор Запорізької області Є. Балицький, також не працює. Навіть у комендатурі не знають, як оформлювати ці перепустки і жодних виразних відповідей на запитання дати не можуть.
А шахраї активізувалися – нечисті на руку люди пропонують допомогти виїхати жителям тимчасово окупованих територій на підконтрольну або ж оформити ті самі перепустки, які нібито мають прискорити процес евакуації.
Мелітопольцям і мешканцям інших захоплених військами рф населених пунктів варто бути обережними і не вірити в подібний обман. На даний момент виїзд із тимчасово окупованих територій здійснюється лише через Крим.
Нагадаємо, у Мелітополі шахраї взялися за Телеграм.