![В оккупированной Акимовке с местными жителями заговорила... елка (фото)](/images/news/2022/12/307376.jpg?1671889147)
Це смішно та сумно одночасно. Але саме таким текстом рашисти покликали жителів Якимівки на "урочистість" на честь відкриття ялинки.
"Акимівці! Увага! З вами говорить новорічна ялинка!" Пропагандисти від Бога перевершили самі себе у написанні захоплюючих запрошень. Мабуть, самогон у селі неякісний...
Біля обвішаної кульками ялинки зібрали бабусь у російських хустках, переодягнених дідів морозів, сніговиків та інших невідомих звірят. На відкритті ялинки традиційно слово взяв зірка місцевого розливу Максим Зубарєв.
Не зраджуючи вбрання в тонах рашистської ганчірки, Зубарєв, побажав жителям в окупації не втрачати віри, і щось говорив про вірний шлях. Рашистський паблік розповів про листи, в яких діти просили у діда Мороза не цукерок та іграшок, а скорішої перемоги та миру. Якої перемоги та миру, рашисти, на щастя не уточнили.
Що ж до самого свята, то простим Якимівцям не зрозуміти цього мракобісся, але інших варіантів поки немає.