Колишні студенти охороняли псевдореферендум у Мелітополі
Колишні студенти охороняли псевдореферендум у Мелітополі
26 грудня 2022, 16:06 | Переглядів:
Два хлопці з Мелітополя зрадили батьківщину та пішли на співпрацю з окупантами
Мелітопольці продовжують збирати базу даних колаборантів, які зрадили своє місто та країну та пішли на співпрацю з рашистськими окупантами.
Зокрема канал «Суки Мелітополя» пише від двох друзів-зрадників, які пішли працювати поліцаями до окупантів.
Це Кірчев Олександр Миколайович 16.07.2003 року народження та Дмитрієв Артем Олегович 04.10.2002 року народження.
Обидва зрадники до війни навчалися у місцевих вишах, а після окупації перейшли на бік ворога, і пішли працювати до так званої «народної міліції».
Олександр Кірчев – співробітник карного розшуку, а Артем Дмитрієв – «оперуповноважений».
Місцеві активісти пишуть:
Розповідають, як добре їм живеться за Росії. Під час референдуму ходили дворами у військовій формі як супровід.
Після деокупації міста будуть піддані кримінальному переслідуванню з боку держави Україна.
Нагадаємо, рашисти, в органи окупаційної влади набирають будь-кого. У окупантів майстер із шугарингу стає начальником податкової служби, а продавці – поліцейськими.
Кваліфікація та досвід, ролі не грають. Головне-відданість окупантам та «вузькому світу».
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
а я весь такой влажный, прикинусь в городе ОВЦОЙ ВАТНОЙ, накрашу губы в трикалор, оближу с ног до головы бурята на блок посту и буду БАРЫЖЫТЬ на выезд до запора из этой барыжни стариков и детей по цене какую наложу и прижывусь или пригажусь на новососсии
Уехал, струсил. Смотрю россияне осваиватся в городе начали, проверки какие-то, зачистки. Страшно стало со временем, какой-то дискомфорт. Ну и выехал. Сейчас сижу под юбкой у прекрасной женщины, она за меня горой. И от армии отмазала и в постели прекрасна и готовит пищу чудесно, говорит ты просто будь рядом ну а я что по дому пыль протру и в танчики играю на компе. Простите меня Мелитопольцы.
КАЦАПНЯ ВАМ ВСІМ ПИЗДА !!! ЩЕ ТРОХИ І МИ ВАМ ПОКАЖЕМО ЩО ТАКЕ УКРАЇНСЬКА ЛЮТЬ ПО МЕЛІТОПОЛЬСЬКИ !!!!!!!!!! ТВАРЮКИ НІХТО З ВАС НЕ СПАСЕТЬСЯ !!!! ФІЛЬТРУВАТИ БУДЕМО ХУЖЕ ЧОРНОЖОПИХ !!!!!!!!!!
Завалите свои хлебала, козломордые рашистские твари. Никто бы не уезжал, если бы вонючая ПидоРашка не начала бы войну. Ай-яй-яй! Надо рашистов благодарить за червивую гуманитарку и мелкие денежные подачки. А ничего, что прихода этих тварей гуманитарка людям была не нужна? Все жили спокойно, растили детей, работали, ходили в магазины, ели нормальные продукты по нормальным ценам. Поэтому, готовьтесь твари. Украина вернется в Мелитополь, жители вернутся тоже. И мы вычистим город от кацапской гнили и заразы раз и навсегда.