Скільки жителів повернуться, або не повернуться до Мелітополя після його звільнення (опитування)
Скільки жителів повернуться, або не повернуться до Мелітоп�
26 грудня 2022, 10:37 | Переглядів:
Оптимістичні зведення з фронту про вогневи поразки противника ЗСУ дають надію жителям Мелітополя на наближення звільнення міста від російських загарбників.
Як відомо, окупований Мелітополь залишили близько 70 тисяч людей. Це більше половини мешканців міста. Хтось залишився в Україні, інші виїхали за кордон. Мелітопольський міський голова Іван Федоров у своєму телеграм-каналі поцікавився, коли після деокупації мелітопольці планують повертатися додому.
В опитуванні взяло участь 2,5 тисяч респондентів і половина з них відповіли, що готові повернутися до міста, як тільки військові дозволять в'їзд. Ще чверть приїдуть, щойно зрозуміють, що перебувати в Мелітополі безпечно: не буде обстрілів і закінчиться фільтрація.
13 відсотків голосуючих готові їхати до міста лише після відновлення мирного життя – з'являться робочі місця, почнуть працювати школи та дитячі садки. І по 4% відповідей мелітопольців припали на позиції:
Зачекаю поки запрацюють комунальні служби та магазини
Не планую повертатись у найближчий рік
Не планую взагалі повертатися та жити у Мелітополі
Як бачимо, більшість мелітопольців готові відразу ж повертатися до міста і разом відновлювати його після російських окупантів. Сьогодні мешканці Мелітополя та району змушені констатувати, що життя завмерло на даті - 24 лютого.
І ще рік тому місто, яке активно розвивалося і розбудовувалося, тепер більше схоже на військову базу росії, де на вулицях не проштовхнутися від військових, всі стовпи і борди в аквафреші від якого просто нудить. А ще бруд – неодмінний атрибут російського світу.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Всіх крисокацапів будемо виводити на чисту воду. Тільки так , а не інакще ми забезпечимо собі спокійне життя в УКРАЇНСЬКОМУ Мелітополі !!! ЄДГАЙМОСЯ БО МИ ТОГО ВАРТІ РІДНЕСЕНЬКІ !!!!!!!!!!!!!!
Домой!!! Только домой!!! Да, наверное, будет непросто...после возвращения, уж слишком много переобувшихся...только под'езде дома,в котором я ЖИВУ, на каждом этаже - предатели...НАШИ жильцы их сторонятся и сейчас помалкивают...но ПОБЕДА будет за нами!!!! Вернёмся, будем возрождать наш любимый Мелик!!!!!!!
Уехали, потому что нормальный человек не может жить в окружении обезьян с оружием, комендантским часом, отсутствием работы, связи, нормальных продуктов и лекарств, с постоянной возможностью попасть на подвал.