![В Мелитополе партизаны напомнили гауляйтеру, что ему пора собирать чемоданы (фото)](/images/news/2022/12/307536.jpg?1672048761)
Російські окупанти будують укріплення навколо Мелітополя. Мобілізовані, які прибувають з Росії, риють окопи і обладнають вогневі точки.
Десятки вантажівок везуть до лінії фронту бетонні конструкції, з яких вишикують ешелоновану лінію оборони. Залізницею доставляють військові вантажі.
Тим часом гауляйтер Запорізької області Є.Баліцький готується посилити терор на окупованій території. Про свої плани щодо знищення свободи він розповів на кремлівському телебаченні.
Однак ні окупантам, ні їхнім ставленикам не вдасться зламати дух українського народу. Сили опору регулярно влаштовують "акції" з відправки зрадників у пекло і нагадують ворогам, що незабаром їм доведеться покинути нашу землю.