Потрібно просто прополоти російський бур'ян – українські коміки передбачили майбутнє Мелітополя (відео)
Потрібно просто прополоти російський бур'ян – українські к
27 грудня 2022, 09:17 | Переглядів:
Втім, таке майбутнє чекає на всі тимчасово окуповані території. У "Кварталі 95" передбачили майбутнє.
Так, артисти з "Кварталу 95" переконані, що наступного року у Мелітополі зацвіте українська черешня, у Криму – український жир, а у Луганську – зберуть українську картоплю. Шоумен Євген Кошовий назвав єдину умову для цього:
- Але до того, стільки цього російського бур'яну треба буде просапати. Слава всім українським Захистникам, – сказав Кошовий.
Що ж, кому, кому, а "Кварталу 95" українці вірять беззастережно. Своїми пророчими жартами вони не раз виявлялися попереду багатьох аналітиків та експертів, чи не так?
78701" data-width="100%">
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Для "Укропа": Цікаво, а де ти, "Бур'янина" причаїлася?Де ти наразі квітнеш і пахнеш, сміливце? Чи тільки часом виповзаєш крадькома в чат ria-m.tv і пердиш та воняєш?
А чому ці покидькі жирні досі не з нами у окопах? Кошевий міг би хочь пушку на собі носити . Тварина жирна! Де усі? Беріть Ваньку коня і вперед! Пиз…ді…ти усі можуть
БАХМУТ БУВ Є І БУЛЕ УКРАЇНСЬКИМ !!!!!!!!! КАЦАПСЬКІ ПЕЛЕРАСТИ ВЖЕ 10 МІС НАМАГАЮТЬСЯ ВЗЯТИ 23,67 м території БАХМУТА ,АЛЕ ВОНИ Ж ДОЛБОЙОБИ )))))))))ЧОМУ ???ТОМУ, ЩО 2 АРМІЯ З КОНЦА )))))))))))))))))) СЛАВА НАЦІЇ !!!СМЕРТЬ ВОПОГАМ !!!!
А почему этот жирный хряк кошевой ещё не на передовой? Степень ожирения не позволяет или что? Что он будет там сапать если тяжелее хуя в руках ничего не держал?