Окупанти роблять все, щоб ускладнити життя мешканцям Мелітополя. Схоже, що такими темпами і до інтернету "по картках" недалеко.
Інтернет, тим паче високошвидкісний, тепер стає в окупованому росіянами Мелітополі справжньою розкішшю. Крім невиправдано високих тарифів, рашисти створили ще цілу низку перешкод, щоб така проста, життєва справа, як заплатити за інтернет, стала для мешканців Мелітополя справжньою тортурою. І більшість городян зовсім не радіють такому "покращенню життя" при окупантах.
Для початку, мелітопольців невимовно шокували оновлені ціни на інтернет. Тарифи в одну мить зросли в кілька разів, а найгірше, що провайдер попереджає - з нового року ціни будуть ще вищими. Тому зараз і беруть лише оплату за січень: готуються до підвищення прайсу і вже потирають руки в очікуванні прибутку. Ось такі, наприклад, тарифи на січень від колишньої "Медіани":
Найбільше мешканці Мелітополя скаржаться, звичайно ж, на величезні черги, з якими стикається кожен, хто хоче просто заплатити за інтернет. Адже тепер заплатити як раніше на "віджатому" офісі вкраденої рашистами української "Медіани" більше не можна і мелітопольцям доводиться йти до відділень російського ПСБ банку. Після запровадження цієї нової схеми оплати за інтернет черги біля банків стали ще більшими.
- Раніше під банками і так цілодобово стояли черги. Тепер до них додалися ще й юрби "інтернетників". І всі ломляться у каси. Який геній це вигадав - медаль йому на шию у вигляді гирі та в річку його!, - не стримуються в емоціях мелітопольці від таких "ноу-хау".
Поділ функцій між провайдером та банком призвів до ще одного неприємного наслідку – надзвичайно низької комунікації між ними. Тепер це, по суті, дві окремі структури, кожна з яких не відповідає за дії іншої. Платити доводиться у банк, всі питання щодо інтернету вирішувати у "віджатому" офісі: ні там, ні там не знають, як працюють їхні "партнери". І на додаток до цього, загарбники вигадали ще нових "перешкод" для абонентів.
- При Україні платили онлайн, все було зручно, можна було не виходячи з дому зробити. Коли вони прийшли, змушували ходити на офіс "Медіани". Так, були величезні черги цілими днями, і ми тоді думали, що гірше бути не може. А вони придумали, як зробити ще гірше, – скаржиться мешканка Мелітополя. – Раніше, коли на офіс приходив, то просто адресу називав чи логін, платив скільки потрібно і йшов зі спокійною душею. Зараз вперше прийшла до цього банку, відстояла черга по холоду – більше години, між іншим. Ну добре. Проходжу до каси, а там мені кажуть "Ваш номер телефону". І ось біда: телефон я вдома залишила, а номер не пам'ятаю – нещодавно лише купила його. Запитую "А телефон - це обов'язково?", а мені кажуть "Без номера вашого телефону ми вам рахунок поповнити не зможемо". Довелося після всіх цих пригод просто йти додому ні з чим.
Звичайно можна сказати, що я розсіяна чи непередбачлива, але вибачте: раніше ніхто ніколи жодних телефонів не вимагав, з чого б я мала бути до цього готова? А далі що? Паспортні дані? ІПН? Номер страховки якийсь? Чому плата за інтернет має бути, начебто це банківський переказ надзвичайної важливості? Бардак це, а не порядок.
Нарікання у мелітопольців викликає й те, наскільки незручна ця нова "система оплати". Все було зроблено так, щоб було зручно окупантам, а не простим людям. Як результат, про таке поняття як "сервіс" або "обслуговування клієнта" можна просто забути.
- Я спочатку не знав, що тепер треба ходити платити до банку. Прийшов на офіс "Медіани", а там мені кажуть "ідіть у банк". Запитав, скільки коштує зараз оплата - звичайно, коли мені сказали, то волосся дибки встало, але була б це вся біда. Я говорю: "А якщо я захочу поміняти тариф, щоб можна було менше платити?". Вони кажуть мені: "Міняти у нас. Платити – у банку". Запитую: "А як у банку дізнаються, який у мене тариф і скільки мені платити?". Відповідають: "Ви їм самі скажете". Ну думаю, чудово: якщо хтось свого тарифу не знає - заплатити нормально не зможе.
Приходжу до банку, там запитують: "Який у вас тариф?" Я називаю – добре, що уточнив тоді на офісі. Потім заради інтересу питаю у касирки: "А якби я назвав Вам інший тариф?" Вона спокійно відповідає: "то інтернету б у вас не було". Ну, гадаю, і порядки у вас: ліва рука не знає, що робить права.
Коли заплатив, вже перед відходом запитав: "А як я дізнаюся, що мій рахунок було поповнено?" Касирка каже: "ідіть на офіс і там питайте, чи дзвоніть їм". Чудово. Тепер коли виходиш із банку, то й упевненості ніякої немає, що гроші насправді надійшли на рахунок, а не пішли невідомо куди, – ділиться незадоволений клієнт.
Нарікають мелітопольці і на якість "російського" інтернету. У більшості випадків він, варто визнати, працює стабільно, проте можна знайти сотні скарг на систематичне незрозуміле падіння швидкості, підгальмовування на деяких сайтах або що інтернет взагалі пропадає на певний термін без жодних причин. Причому ситуація зі швидкістю та стабільністю роботи інтернету залежить від району до району, від будинку до будинку. Люди наголошують, що раніше із "Медіаною" у них таких проблем не було.
- Як тільки замість "Медіани" підключили цей "російський інтернет", то одразу почалися проблеми. У мене цей інтернет працює як равлик, хоча тариф не найдешевший і раніше такого не було. У службу підтримки не додзвонитися і толку від них ніякого: тільки й можуть що обіцяти виправити ситуацію. Таке відчуття, що майстри у них уже не працюють, а лише дівчата, яким начальство наказало на всі дзвінки відповідати "ми все виправимо, чекайте". Мені вони взагалі говорили "жодних неполадок у Вас не виявлено". Як горохом об стіну!, - гнівається мешканець приватного сектору у Мелітополі.
Мало того, що тепер як дурень ходиш до банку за інтернет платити. Мало того, що у чергах цілий день стояти треба. Мало того, що інтернет тепер коштує, ніби це "Старлінк", так ще й сам цей інтернет - гі..но, перепрошую! А тим, хто тут "рускій мір" чекав, їх і так все влаштовує. Їх принижуватися змушують, ставляться як до рабів, а вони тільки й раді. Та якби орки їм зовсім інтернет відключили, а з ним і зв'язок - вони б і це "проковтнули", - підбиває підсумок усієї ситуації мелітополець.
Уся ця ситуація загалом виглядає так, ніби такими, відверто кажучи, знущаннями окупанти намагаються змусити мелітопольців відмовлятися від інтернету, зробивши його "елітною" послугою далеко не кожному по кишені. Все це може відбуватися в рамках боротьби з протестними настроями, громадянською позицією та свободою слова, а також із альтернативними, непідконтрольними окупантами джерелами інформації. Саме тому загарбники споруджують "залізну завісу" над Мелітополем, адже найбільший головний біль для кремлівського режиму - незалежні змі та соцмережі в інтернеті, над якими Москва не має влади. Саме інтернет-змі публікують всю правду про злочини, провали та ганьбу окупантів, чого рашисти ніяк не можуть допустити. А соцмережі дозволяють комунікувати і не дають зневірятися патріотам України в окупації.
Очевидно, що як крайній захід боротьби з цими людськими свободами окупанти планують запровадити обов'язкову реєстрацію в соцмережах за паспортом з відкритими особистими даними.