![Как переселенцам из Мелитополя получить денежную помощь от организации "Человек в беде"](/images/news/2022/12/307813.jpg?1672310543)
Жителі м. Мелітополь та Мелітопольського району, які тимчасово проживають у м. Запоріжжі, мають змогу отримати грошову допомогу. Про це повідомляє центр "Саме тут".
21 грудня на базі центру розпочалась реєстрація на отримання грошової допомоги від чеської гуманітарної організації "Людина в біді" за фінансової підтримки американського народу.
Зареєструватися на отримання допомоги можуть мешканці м. Мелітополь та Мелітопольського району, які зареєстровані як ВПО в Запорізькій області та за останні 3 (три) місяці не отримували чи вже припинили отримувати грошову допомогу від інших гуманітарних організацій.
В першу чергу запрошення на реєстрацію отримають внутрішньо переміщені особи, які відповідають наступним критеріям уразливості:
- сім'ї з дітьми/з вагітними жінками;
- сім'ї з дітьми, які очолює 1 батько/мати/опікун;
- сім'ї з людьми похилого віку (60+);
- сім'ї, що втратили члена родини через воєнні дії;
- сім'ї з пораненими через воєнні дії;
- одинокі люди;
- інші вразливі категорії.
Кожна зареєстрована особа матиме можливість отримати 6660 грн (три виплати по 2220 грн). Попередня реєстрація обов’язкова. Пройти її можна, перейшовши за посиланням.
Рішення про виплату приймає лише міжнародний фонд. Оператори в центрі здійснюють лише технічну реєстрацію.