![В Мелитополе бывший военный и депутат стал строителем у оккупантов (фото)](/images/news/2022/12/307831.jpg?1672322422)
Черговий горе-патріот, який вирішив заробити на війні, виявився у тимчасово окупованому Мелітополі. Сьогодні Володимир Пунченко будує казарми для військових росії.
СПРАВКА
- Пунченко Володимир В'ячеславович
- 22.04.1968 р.н.
- Військовий у відставці
- Займається будівельним бізнесом (фірма «Лєта»)
До війни Володимир Пунченко виконував роботу інспектора технагляду на бюджетних об'єктах міста. Його фірма «Лєта» брала участь у тендерах на ремонт «смачних» бюджетних об'єктів. Зокрема цей підрядник ремонтував спортзал ліцею №5.
У літній період Пунченко вів сезонний готельний бізнес біля моря у с. Степанівка Мелітопольського району. Оскільки колишній військовий розумів, що гроші робити простіше, коли при владі (більше підрядів можна отримати), він подався в політику і став депутатом Мелітопольської райради від ОПЗЖ – забороненої нині в Україні партії Медведчука, Рабіновича, Бойка.
У перші дні окупації міста Пунченка ще в команді мера Івана Федорова займався організацією загонів охорони громадського порядку (ОП) для припинення мародерства, пограбувань квартир та будинків. Колишній військовий Володимир Пунченко, стоячи на сцені ПК Шевченка, розповідав про те, що всі члени ОП мають начепити білі пов'язки на руку та ногу. Це відмінний знак для російських військових у комендантську годину. Такі ж, до речі, пов'язки носили містом і самі окупанти у лютому та березні.
Примітно, що під час зйомки у ПК на організаційних зборах Пунченко подавав знаки, щоб оператори його ні в якому разі не брали в кадр. Вже тоді почав обережно себе поводити.
А за нетривалий час військовий зрозумів, що потрібно різко змінювати вектор і легко проміняв Батьківщину на рашистський рубль.
За даними авторів проекту «Суки Мелітополя», наразі Володимир Пунченко продовжив надавати будівельні послуги, але вже окупаційній адміністрації.
Зокрема його компанія вела переобладнання приміщень міста для потреб російських військових. Є документи, що підтверджують проведені ним роботи на користь ЗС РФ по вул. Бейбулатова (військова кафедра ТДАТУ) та у захопленій будівлі 5-ї гімназії. В цій гімназії знаходиться казарма військових росії.
Для ведення цієї діяльності зрадник пройшов перереєстрацію в окупаційній адміністрації, сплачує податки до бюджету росії, тим самим фінансуючи армію вбивць українського народу.
Є дані, що у своїй приватній лазні Пунченко регулярно приймає окупантів та колаборнатів, пригощаючи їх горілкою під час переговорів про чергову вигідну угоду.
Після звільнення Мелітополя спецслужби матимуть багато питань до продуманого бізнесмена, який, звичайно ж, виправдовуватиметься і розповідатиме, як складно йому було вижити в окупованому Мелітополі.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати вказану інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected]
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: вкладка "Повідомити про колаборанта".