У Мелітополі окупаційна адміністрація заборонила російським військовим купувати алкоголь. Водночас місцевим підприємцям дозволили "бодяжити" спиртне, щоб продавати його на захоплених територіях.
Нагадаємо, російським військовим офіційним указом заборонили купувати міцний алкоголь у магазинах Мелітополя. За недотримання розпорядження торговим точкам загрожують штрафи. Наслідки такого указу були передбачуваними і сталися миттєво: у місті почали процвітати самогонники та підпільні наливайки, а також різко зріс попит на самогонні апарати.
Рашистські вояки знайшли вихід із становища і почали просити покупців допомогти їм купити спиртне.
Одночасно було прийнято нові правила виробництва та продажу алкоголю на території Запорізької області. Згідно із законом, місцеві підприємці можуть до 2025 року працювати без підключення до єдиної державної автоматизованої інформаційної системи (ЄДАІВ). Це державна російська система контролю за виробництвом та обігом алкогольної продукції. Таким чином, уряд країни-агресора дав "зелене світло" виробництву контрафакту на окупованих територіях. Ті, хто зараз "кришує" алкогольний бізнес у Запорізькій області, дуже непогано нагріються на таких законах.
Напередодні новорічних свят місцеві ділки вирішили скористатися моментом та набодити більше спиртного. Так, щоб вистачило і страждальцям у військовій формі.
Але, мабуть, місцеві поліцаї чогось не зрозуміли і затримали цілу вантажівку, яка везла сировину для майбутніх коньяків, бренді та віскі. У кузові фури знаходилося 14 тонн спирту у п'ятилітрових баклажках. Так званий правоохоронці алкоголь вилучили та доставили до "УВС". Очевидно, у поліцаїв, на відміну від вояк, свято чекає на славу.