UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:36

6 українських зірок, які після 2014 року їздили до РФ заробляти рублі

Сьогодні, 10:29

Усе пропало, шефе: окупанти готуються залишити росіян без мелітопольської черешні

Сьогодні, 10:10

У Трампа обговорюють штрафи для країн, які відмовляються від долара, зокрема для РФ, - Bloomberg

Сьогодні, 10:07

Корупційний скандал у Запоріжжі: заступник голови облради Владислав Куценко відсторонений судом від посади

Сьогодні, 09:50

Як привітати свекруху чи тещу з Днем матері, щоб вона не образилась. І чи треба це робити?

Сьогодні, 09:32

Блінкен у Китаї: Глава МЗС КНР попередив США про "негативні фактори" у відносинах

Сьогодні, 09:30

Поскребли по засіках - у рашистів у Мелітополі новий тренд на форму ЗСУ (фото)

Сьогодні, 09:08

Ситуація на фронті сьогодні 26 квітня

Сьогодні, 09:06

Нова в.о мера Запоріжжя Регіна Харченко розповіла, яку пропозицію їй зробив Іван Федоров

Сьогодні, 08:48

У ЗСУ відреагували на черги біля ТЦК

Сьогодні, 08:30

«Я тут недавно, мене змусили»: на Мелітопольському напрямку Сили Оборони взяли в полон таджика (відео)

Сьогодні, 08:30

Росія спробує захопити якнайбільше територій до прибуття допомоги США - ISW

Сьогодні, 08:18

МіГ-29 ЗСУ збив російський дрон: оглядач пояснив, чому ця новина негативна для нас (відео)

Сьогодні, 08:17

Запорізькі поліцейські викрили торгівця боєприпасами (фото)

Сьогодні, 08:00

Дизайнерка з Пітера віджала швейну фабрику в Мелітополі - хто тепер експлуатує місцевих швачок (фото)

Сьогодні, 08:00

Які продукти вкорочують життя: що треба їсти, щоб прожити понад 100 років

Сьогодні, 07:48

Чи будуть забирати водійські права у ухилянтів: пояснення юриста

Сьогодні, 07:32

США готують допомогу Україні на 6 млрд дол - ЗМІ

Сьогодні, 07:30

Гауляйтер Мелітопольщини Сігута вигадав нову причину відсутності води в кранах у декількох тисяч селян – ви здивуєтесь (фото)

Сьогодні, 07:15

РосЗМІ: Російські військові вбили на окупованій Херсонщині "голову села" та ще чотирьох людей (фото)

Сьогодні, 07:11

До Запорізької області завітав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий

Сьогодні, 07:00

Приїхав до Мелітополя, щоб вступити на «спецфакультет фсб» і «тісно» подружився з однокурсником: в мережі вирахували малолітнього зрадника (фото)

Сьогодні, 07:00

В НАТО назвали умову для гарних відносин КНР із Заходом

Сьогодні, 06:40

"Якщо не бачите себе українцем – то здавайте паспорт": Безугла про припинення консульських послуг

Сьогодні, 06:30

У Мелітополі Балицький заборонив мігрантам, включно з українцями, займатися оптовою торгівлею - які професії ще під забороною (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    13

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость гостю 17.23

    22 января 2023, 19:15

    О какой компенсации идёт речь?

    user avatar Гость

    22 января 2023, 17:33

    Брехунчик, а компенсациюч то- не принесли?То есть всем носят.а твоим болт?

    user avatar Гость

    22 января 2023, 15:36

    На подконтрольной территории тоже не сладко живётся.Принесли за отопление 2-к. квартиры-2000.И это только за отопление,а еще другие платежи.Пенсия-2.800.Осталось -300 гр.Тешу себя мыслью,что на 1/2хлеба хватит,газ,вода оплочено.Какой-то супчик сварю--картошку,лук собрали осенью с огородика.Как-нибудь протянем,лишь бы скорее всё это безумие прекратилось.Что творит этот бес,террорист!

    user avatar 13:21

    22 января 2023, 15:08

    Слушай, умник 13:21, а попробуй прожить в Украине на пенсию 2800 гривень плюс 500 грн. за возраст (75 лет). Итого 3300 грн. столько получает моя мама в подконтрольной Украине. И когда я к ней приезжал (до 24.02.2022 г.), то она покупает так называемое мясо - каркас куриный 29 грн./кг на лёгкий супчик, самую дешёвую варёную колбасу наверное 2-го сорта за 70 грн./кг, сыр резиновый за 110 грн./кг и в АТБ хлеб за 2 грн. 50 коп. за 350 грамм. Дешёвых мясных магазинов типа "Роганьский" или "Заря" днепропетровская в последнее время пооткрывалось много. Конечно, я привозил копчёную московскую или сервелат Бердянского магазина. Вот так живут одинокие пенсионеры и без всяких субсидий на коммуналку (квартира более 21 квадратного метра), потому что в первую очередь они платят за коммунальные услуги, во вторую очередь покупают лекарства, ну а потом, что осталось, то на еду!

    user avatar Гость

    22 января 2023, 14:52

    "У руля"честных нет.Всех честных убрали.И что тут,что там -все тянутся "к корыту" любым способом.Было так и раньше ,и сейчас то же самое.Простой народ им нужен лля личного обогащения.Там министры всякого рода,тут балицкий,рогов,галя .Все они мрази.Очень тяжело прожить при таких ценах.Пенсы кричали,что всё прекрасно.А где же девалась ваша любовь сейчас? Раскусили,что и эта власть продажная?Не на кого надеяться,никому нельзя доверять.Эта жестокая война раскрыла,кто есть кто.Терпения вам,мелитопольцы,скоро должно всё измениться.Мы все живём верой и надеждой на лучшее.

    user avatar Для Гость22 января 2023, 13:04

    22 января 2023, 13:21

    Ну да поэтому балицкий и его клика отжали украинскую связь, вывели гривну и запретили выезжать сделав никому не понятные пропуска - соответственно лишив при этом пенсионеров украинской пенсии. А чем бы им помешало бы то чтобы пенсионеры получали еще украинскую пенсию? Как можно прожить на украинскую пенсию? - элементарно, цены на продукты и лекарства в 3-4 раза ниже, а качество в сто раз лучше, работает субсидия. А коммуналочка в Мелитополе с нового года не намного уже ниже чем в Украине. (стелили мягко) А как можно в Мелитополе лечиться когда все адекватные врачи уехали, лекарства непонятно какие да еще и по бешенным ценам? Поехать в Симферополь? - да вот только граница и таможня как работали так и работают. Да еще и пропуска ввели. Даже с деньгами захочешь полечиться не получиться. Раньше сел в маршрутку и через 2 часа в Запорожье.

    user avatar Гость

    22 января 2023, 13:04

    Шо ты,блядь,все время разницу в ценах в нос тыкаешь?Лучше твари расскажите,как можно на ваши укрпенсии лечиться,платить коммуналку и питаться?Уроды

    user avatar Для Житель22 января 2023, 12:23

    22 января 2023, 12:27

    Ага, только вот пойди спроси у господина балицкого сколько он заработал на своем курсе. Заработок на лекартсвах курс = двойной профит на лохах. Все что россия выделила пенсам осело в кармане у балицкого и ко. С новым мирным днем!

    user avatar Для Саня22 января 2023, 11:33

    22 января 2023, 12:15

    Убрать монополию балицкого в лице доломанши. Будет конкуренция цены сразу опустятся. Это первая лекция любого экономического факультета. И эти гады знают что можно сделать. Да вот только кто от такой малины откажется. С новым мирным днем лошье!

    user avatar Гость

    22 января 2023, 12:11

    Твари фашистские!!!!

    user avatar Саня

    22 января 2023, 11:33

    Мы в курсе....что вы предлагаете?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.