UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:50

Напад Росії на НАТО закінчиться поразкою Москви, - Сікорський

Сьогодні, 15:36

США передали Україні більше сотні ракет ATACMS, - NYT

Сьогодні, 15:33

В окупованому Мелітополі водій ВАЗа збив на зебрі літнього чоловіка

Сьогодні, 15:10

У ЗСУ оцінили ризик масованої атаки РФ до отримання Україною нової допомоги від США

Сьогодні, 15:10

Запорізькі патрульні затримали п’яного водія, який потрапив у ДТП під час комендантської години (фото)

Сьогодні, 14:50

Тушать спецпотяги. На підприємстві в Омську горять ємності з нафтопродуктами (відео)

Сьогодні, 14:36

ТЦК працюють цілодобово. У Сухопутних військах розповіли, як зв'язатися з військкоматом

Сьогодні, 14:35

Ще трохи і буде прапор України: у центрі Мелітополя рашисти роблять цікавий ремонт (фото)

Сьогодні, 14:15

У Заводському районі Запоріжжя ліквідували займання даху колишньої СТО (фото)

Сьогодні, 14:12

Радники з нацбезпеки у Досі обговорять саміт по Україні наприкінці тижня, - Bloomberg

Сьогодні, 13:50

Лікар розказала, як правильно перевірити себе на наявність кліщів після природи

Сьогодні, 13:37

Величезний штраф і роки за гратами: троє викрадених жителів Мелітополя, яких окупанти звинуватили в підготовці теракту, почули вирок (фото)

Сьогодні, 13:36

Папа Римський знову висловився про війни у світі, згадавши Україну

Сьогодні, 13:10

Землю накрила потужна магнітна буря: скільки триватиме та як пережити удари

Сьогодні, 13:08

На ТОТ Запорізької області окупанти розпочинають призов молоді

Сьогодні, 12:51

Китай сховав у порту корабель, який доставляв зброю з КНДР до Росії, - Reuters

Сьогодні, 12:47

Окупанти пропонують збільшити термін ув'язнення за диверсії в Мелітополі до 35 років

Сьогодні, 12:27

Більше тисячі окупантів за добу. Генштаб оновив втрати російської армії в Україні

Сьогодні, 12:11

У Байдена відповіли на вето РФ на резолюцію ООН щодо ядерної зброї

Сьогодні, 12:00

У Запорізькій області сплатили майже 1 млн гривень податку на елітні авто

Сьогодні, 11:50

Українці скуповують валюту: експерт вказав на причини зростання курсу долара

Сьогодні, 11:47

Українські підручники в Мелітополі викидають із вікон школи, наче сміття, а натомість завозять вживані книжки з Росії

Сьогодні, 11:36

США з Південною Кореєю та Японією зроблять кроки з ядерного стримування КНДР

Сьогодні, 11:28

Впродовж доби окупанти 256 разів ударили по Запорізькій області

Сьогодні, 11:10

РФ почала використовувати на фронті "танк-черепаху". В ЗСУ розповіли про це "ноу-хау"
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    28 января 2023, 09:29

    Света выдыхай! Скажи ты под чем что такую чушь пишешь? А как же предыдущая статья про"Мелитополь удержать- главная задача"? Или ты под кайфом забываешь что писала?

    user avatar Гость

    28 января 2023, 01:03

    Шо хочу сказати... Синам орти: рівняйте з землею бліндажі тупої орди! Так сильно рівняйте щоб здригалася земля та їх танчики летіли кубарем. Прости Господи милосердний та поможи Україні в цій боротьбі.

    user avatar Гость

    28 января 2023, 00:56

    Ублюдству ниже - посчитали сколько всего сасия уничтожила… сасияне на словах в мультиках уничтожили целую армию нато:)) Неужели ты настолько ублюдочен, что до сих пор веришь сасиянам?

    user avatar ЗСУ

    28 января 2023, 00:04

    Это верно сказано, дорога в Крым нужна окурку и днепровская вода, на людей ему насрать. Но он просчитался, слишком большой кусок схватил.

    user avatar 22:59

    27 января 2023, 23:14

    Россия в состоянии уничтожить всех врагов на планете, хотя тогда и сама погибнет. Но и США тогда не будет. Западные ПВО показали как они бессильны против российских ракет, значит ядерные ракеты России поразят США. В Запорожье красиво час назад Запорожсталь бомбанули? Попали? Сколько техники , в т.ч млрс уничтожили? Ну так что мешает также уничтожить все электростанции, а не только 2 подстанции 330 кВ как вчера?

    user avatar Гость

    27 января 2023, 22:59

    расии от многих территорий придется отказывать, не только от захваченной Украины.

    user avatar Гость

    27 января 2023, 22:27

    Как в той присказке - в каждой шутке есть доля шутки, а остальное правда. Видать широко сасия шагнула вот и не выдержат штаны. Тяжко будет против всего мира со своей "фтарой" армией воевать. Ну поживем побачим как это будет, но все же знают что Мелитополь это Украина !!!

    user avatar Гость

    27 января 2023, 21:34

    Слышь, педрило, 21.15, ты на своих -то не гони, тупыми-то нас не называй! А то что к балицкому главный поп вроде как приехал, объяснять что к чему и как оно будет, это 100%. И пацаны в тылу говорят, что на нас х...положен давно, за Донбас путин будит топить, а нас сливать будет, хорошо бы если бы живыми слил пидар, а если как в Бахмуте, тысячи трупов, на местных-то ему пох....

    user avatar Гарик

    27 января 2023, 21:28

    Гость 20 16 вазелин готовь ,педрила..хотя долбоебам он не помогает..

    user avatar Гость

    27 января 2023, 21:25

    Недообразованные, недоученные братья-россияне! Я один из вас, нахожусь с вами, в Мелитополе и знаю, о чем говорю... пора побеспокоиться о своей жопе, совсем скоро подойдет время валить. У Данильченко у Балицкого и всего кодла, вы знаете о ком я.... все давно подготовлено и решено, когда, куда и при каких обстоятельствах мылить лыжи.. План путина - превратить Мелитополь в дорогу - в ДОРОГУ, без единого дома, без единой жопы, в ДОРОГУ... Братья, на..уй нам эти базары....готовьте лыжи, нас кидают, мужики...

    user avatar Мелитополь

    27 января 2023, 21:23

    Кастрюли протекли полностью. Такое придумать! Вот и результат за 8 лет

    user avatar гость

    27 января 2023, 20:50

    Этот бред даже комментировать не хочется. Очередной высер упоротых пид@р@сов.

    user avatar Анастасия

    27 января 2023, 20:47

    Что-то много в последнее время в Украине развелось слишком много "экспертов", оспаривающих друг у друга возможность завести Украину в гибельное болото войны с РФ. Им вторит стройный хор российских "либералов" об исчерпании у России запасов оружия, невозможностью производить новое оружия из-за "зарубежных компонентов", падения экономики из-за санкций (доходы от экспорта РФ 680 млрд $ в 2022 против 560 в 2021!!!) и др. Понимая роль дезинформации в любой, уважающей себя военной кампании, лично мне становится не по себе от возможных целей всего этого. Чтобы не быть окончательно сбитыми врагом с толку, нам нужно опираться не на слова и информацию, полученную от "экспертов", а исключительно на фактические действия врага и вытекающие из них возможности.

    user avatar Гость

    27 января 2023, 20:46

    Это не мнение эксперта, а мнение долбоеба.

    user avatar Гость

    27 января 2023, 20:29

    Усраины не будет.

    user avatar Гость

    27 января 2023, 20:25

    don't worry be happy

    user avatar Гость

    27 января 2023, 20:16

    Украинец 27 января 2023, 20:09 Шо ты там, на леопарде чи на абрамсе мчишься уже?)))))

    user avatar Гость

    27 января 2023, 20:14

    Це вже не питання педерасти кожного дня пиздують до свого кінця. ВЖЕ В 2023 РОЦІ РАШИ-ПАРАШІ ВЖЕ НУБУДЕЕЕЕЕЕ !!!! ЗАВДЯКИ УКРАЇНІ !!!! СЛАВА ГЕРОЯМ ТА ПАРТИЗАНАМ !!!

    user avatar Украинец

    27 января 2023, 20:09

    Готовься высер путинский сьебать отсюда ,пока у тебя мразь есть возможность

    user avatar Гость

    27 января 2023, 19:36

    У сРИА шизофрения!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.