UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:56

У ДТЕК назвали кількість знищених росіянами енергоблоків

Сьогодні, 19:35

Аварія автобуса у Німеччині: серед постраждалих є українки

Сьогодні, 19:32

Зручно, сидячи в кріслі в Мелітополі: директор школи з Бурятії обурилася аферою Є.Балицького на бензині (фото)

Сьогодні, 19:23

Telegram співпрацює з ФСБ та Роскомнаглядом: у СБУ розкрили деталі

Сьогодні, 19:18

Розтрата 800 тис грн на купівлі будматеріалів для ліквідації наслідків обстрілів: у Запоріжжі судитимуть директора комунального підприємства

Сьогодні, 18:52

Що готують замість паски на католицький Великдень: святковий рецепт, який варто спробувати

Сьогодні, 18:30

Зеленський попередив про загрозу нового наступу РФ

Сьогодні, 18:29

В окупованому Мелітополі за наказом путіна будуть "зміцнювати" ФСБ

Сьогодні, 18:10

У школах, що запрацюють в Запоріжжі офф-лайн, діти навчатимуться в укриттях – Іван Федоров (відео)

Сьогодні, 18:08

Франція заблокувала фейковий сайт з набору добровольців на війну в Україні, - ЗМІ

Сьогодні, 18:00

У Севастополі збито літак

Сьогодні, 17:50

Компроміс, скринінг, заборона експорту з РФ: як Україна та Польща вирішують питання кордону

Сьогодні, 17:33

32-річний мешканець Мелітополя заснув за кермом, влетів в авто і на смерть збив 21-річного пішохода (фото)

Сьогодні, 17:29

Кардіолог назвала звичку, яка допоможе покращити життя

Сьогодні, 17:17

У Запорізькій області під час пожежі в будинку загинув чоловік

Сьогодні, 17:10

Чи зміниться щось для України в разі зникнення Путіна: прогноз Буданова

Сьогодні, 16:52

Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки і назвав головні завдання

Сьогодні, 16:39

Ледь будинок не завалився: у Мелітополі прогримів гучний вибух - над містом видніється стовп диму (фото) (оновлено)

Сьогодні, 16:27

Блокування кордону й не лише. Україна та Польща провели перемовини: перші деталі

Сьогодні, 16:27

10 варіантів зробити свою дівчину щасливішою!

Сьогодні, 16:10

Чи спробує Путін використати теракт під Москвою для ескалації війни: оцінка ГУР

Сьогодні, 16:00

Рашисти заселяють гастарбайтерів у готелі Бердянська

Сьогодні, 15:51

Куйбишевський НПЗ повністю зупинився після удару дронів, - Reuters

Сьогодні, 15:32

Рашисти публічно визнали, що українські безпілотники долітають до їхніх позицій на Мелітопольщині (фото)

Сьогодні, 15:32

Ту-22МЗ, Ту-95 та МіГ-31К. Що означає зліт російських літаків та скільки є часу до атаки
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Федоров И.

    03 февраля 2023, 13:32

    Шварик нормальный мужик ! А Вот его друзья Ермоленко, Бабакин, Ткаченко конченные! уехали воевать и бросили своих родителей, сестер! Поливают грязью нормальных людей которые остались в родном городе и живут нормальной жизнью ! Запомните Всем кто уехал из города и предал своих родных - пути назад нет !!!!

    user avatar Сергей

    03 февраля 2023, 08:26

    Если в Мелитополе работающие люди предатели! Тогда всех крымчан надо в тюрьму! Всех!!!

    user avatar Т томуомас

    02 февраля 2023, 21:18

    Да ему похеру он сам западенец! И нихера вы ему ни сделаете!!! Коси коса пока роса.... Правильно и делает, а кто сбежал сами виноваты, нехер бегать уроды!!! Он и за б/о Хортица приглядывает да и вообще у него их много!))) А вы сосите .... Как мишка лапу!!!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 18:59

    а где ты пидорок работаешь не в мусарне русявой или стукачок фсбэшный

    user avatar Алекс

    02 февраля 2023, 16:19

    Для гостя 7:23 комуналка сейчас дешёвая,но уже готовятся цены поднимать до уровня цен Москвы. Так что радоваться тут нечему,это временное явление было чтобы задобрить местное население. Продуктов много? Ну много, только какого качества эти самые продукты? Те что овощи и фрукты это спасибо ханде,и другим селам. То что в магазинах - это дерьмо низкого качества ещё и дорогое! Так что я не пойму что тебя так восхищает в Рашке

    user avatar Костянтин

    02 февраля 2023, 10:01

    Оголошуйте більше таких прізвищь з адресами. 150км ракети на підході. По можливості знищим

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 09:50

    Для п@дара руснявого ниже:.. я живя в Мелитополе, не работаю на русню, не плачу налоги русне, не поменял паспорт на руснявый, живу меняя гривны на рубли - да и это единственное, что связывает меня с этой гамностраной((.. но это пока безвыходка и временно!!! И таких как я очень много!!!.. все уверены , что Мелитополь освободят и главное потом не стыдно смотреть своим близким и друг другу в глаза!!! А ты &@&#* подзаборная на туда сунулась - лезь под юбку к своему путлиру!!!, там тебе место!!!))

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 08:46

    Для раба ниже… а я в Мелике нахожусь и делаю всё что от меня зависит, приближая Украину!!! А ты родился рабом, жил рабом и умрешь рабом!!!)))

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 08:10

    Для раба 7:58 ты петушок, петушок - золотой гребешок - не на ту лужайки заскочил!))).. ты лапти приготовил, балалайку достал?.. а гамно своё подтер или просто размазала как вы орки любите это делать?)))).. умора, вот убогие петушки))))))

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 07:44

    Для раба 7:23.. так не читай, на трать своё время, олух царя ботоксного!)))

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 07:42

    Для убогого 7:23.. а вам рабам на всё по х@й, вы же убогие)))!!!!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 07:15

    Ну вот по вашей логике и получается что почти весь город предатели. Только вы не учитываете одного - всем плевать на мнение сРИАботов!

    user avatar Усы Сталина

    02 февраля 2023, 07:14

    Для иблана ниже ... всё кто славят зелю дырявого либо недалёкие люди ,либо такие же ибланы как и ты ! Спектакль с обыском Коломойского и тд заслуживает как минимум оскара !!!!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 07:09

    На кол!!!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 07:01

    Для продажных тварей :…. Все кто славит путлира и его власть - предатели,.. все кто получил паспорт русни и платит налоги ботоксному - предатели,.. все кто сдаёт соседа, близких - предатели, … все кто продался за паёк - предатели!!!!!!!!! Украина вернётся и очень скоро, тогда и увидим слёзки предателей!!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 06:55

    Для орка ниже… твоя быдлота прёт, её не скрыть))!!.. воспитания ноль- явно какая-то обезьяна родила !!!!!!!!! Предатель - это животное, которое во все времена клеймили и презирали!!!!… и это семейство не исключение!!! Мелитопольцы ждут Украину!!!

    user avatar Гость

    02 февраля 2023, 06:26

    Получается все в городе коллаборанты? У кого-то магазин , СТО, баня,парикмахерская и т.п. но все должны закрыться и не работать и ждать потому что так сказали на сРИА?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.