UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:50

В Міноборони Нідерландів розповіли, що допоможе змінити ситуацію на фронті в Україні

Сьогодні, 15:36

Україна наздогнала Росію за виробництвом дронів-камікадзе, - директор "Укроборонпрому"

Сьогодні, 15:25

Під Мелітополем поліцаї затримали російського патріота, тепер він заплатить штраф (фото)

Сьогодні, 15:20

У Запоріжжі ліквідували займання гаража з автомобілем (фото)

Сьогодні, 15:10

Держави ЄС обговорять обмеження на торгівлю газом з Росією в рамках нового пакету санкцій

Сьогодні, 14:50

В окупованому Луганську згоріла нафтобаза (відео)

Сьогодні, 14:37

У Мелітополі в день інавгурації диктатора евакуювали школу (фото)

Сьогодні, 14:29

США призупинили постачання бомб до Ізраїлю через побоювання нападу на Рафах

Сьогодні, 14:15

Запорізький лісгосп зобов’язали сплатити 1,6 млн гривень через незаконну вирубку дерев

Сьогодні, 14:10

Хотів потрапити до Європи прямо з фронту в Україні. У Польщі затримали окупанта РФ

Сьогодні, 13:50

Коломойському оголосили підозру в організації замовного вбивства

Сьогодні, 13:38

Вивезли за місто і погрожували розстрілом: священика з окупованого Мелітополя викрали і під обстрілами «депортували» (фото)

Сьогодні, 13:31

Литва може відмовити у ПНП чоловікам із України. Прем'єр назвала умову

Сьогодні, 13:24

На Запоріжжі поліція посилить патрулювання у поминальні дні

Сьогодні, 13:11

Наводив ракети на Кривий Ріг: правоохоронці затримали інформатора російського "воєнкора"

Сьогодні, 12:52

Легалізація криптовалюти. Які країни узаконили цифрові гроші та яка ситуація в Україні

Сьогодні, 12:37

У Запоріжжі вже готують мобільні бригади медиків для роботи у звільненому Мелітополі (відео)

Сьогодні, 12:30

Понад 900 окупантів і 30 артсистем: Генштаб ЗСУ оновив втрати росармії в Україні

Сьогодні, 12:28

Внаслідок ракетної атаки по Запоріжжю пошкоджені будівлі в 4-х районах міста (фото)

Сьогодні, 12:10

Втручання Китаю у вибори може підірвати канадську демократію, - розвідка Канади

Сьогодні, 11:51

Які види спорту не варто обирати тим, хто має проблеми зі спиною

Сьогодні, 11:47

Гіршої доставки не зустрічав, дуже довго і дорого: жителі Мелітополя в шоці від послуг транспортної компанії (фото)

Сьогодні, 11:30

Рятувальники ліквідували наслідки ракетних ударів по Запоріжжю (фото)

Сьогодні, 11:30

Другий півфінал Євробачення 2024: коли і де дивитися, список учасників і як голосувати

Сьогодні, 11:10

Відомого футболіста забрали в ТЦК прямо з вокзалу. Чемпіонат на грані зриву
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    24

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 23:29

    Ублюдку про упорство - унижать сасию год, в трех дневной «операции» Киев за три дея это не упорство? Про людей, ты наверно залитый был, или жопу лизал кацапам, когда с территории Польши более 400 тысяч наших мужиков проехало в Украину защищать страну от выблядков расиян и таких как ты сволочей, не видел этого?

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 23:26

    Ублюдку ниже 21:15 расскажи как вяличавая сасия с протянутой рукой просит у африки оружие, у ирана, сев. корее, начинай мы послушаем.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 20:31

    Недоумку ниже 17:40 спасибо за комплимент Украине, еще год назад ублюдки вроде тебя блеяли что Украины нет, страна 404, а теперь вот как ты запел, про победу Украины над ублюдочной педерасии.:) Знаешь, это комплимент, хоть и от рашиста падонка, но вижу враг оценил упорство украинского народа в уничтожении рашизна на территории Украины. Тебя за это повесим последним, в знак благодарности!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 17:10

    Сволоче ниже 15:13 теперь весь мир москаляку на гилляку готовится посадить. Трибунал создали, санкциями обложили, теперь отстраивание Украины за счет сволочей расиян будет, как фашисткая германия платила репации, так и рашисты будут.

    user avatar Украинец

    19 февраля 2023, 16:25

    Все высеры путинские в Мелитополе ,это трупы ,никого в живых оставлять не будем,кто уцелеет где то в подвалах города ,найдет СБУ.

    user avatar Мелитополец

    19 февраля 2023, 15:27

    Москоляку на гиляку.убийцы недораZVитые !!!!!!

    user avatar Гостья

    19 февраля 2023, 14:18

    Совсем плохи дела,уже цепляются даже за слова каждого алкоголика,арестович надоел своими выдрестами, взялись за "шедевры" от Бахуса!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 13:46

    Нужно видно для ясности разложить по полочкам сложившуюся ситуацию. До февраля прошлого года в мирное время соседи наши сасияне из-за угла подсматривали как же дела в Украине и видно расстроились что у нас лучше становится и решили прекратить этот процесс. Так им захотелось добавить на карту мира еще образований типа Осетии, Абхазии, Приднестровья и конечно же лугандонии. И надо же такому случится что первый раз им дали по рылу наши ВСУ и ещё дают. И уже это быдляцтво сасийское весь мир достало так что и оружие дают чтобы дали п.зды. Да так дали чтобы больше неповадно было даже смотреть в будующем в сторону Украины. Все буде Україна!!! Героям Слава!!!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 13:28

    К руцким фашистам - вы ж ублюдки читаете что уже трибунал приготовили, вас судить. Точь в точь как судили фашистов после второй мировой, вам сволочам это ни о чем не говорит?

    user avatar Егорка

    19 февраля 2023, 12:57

    Фашисты путинские уёбывайте с Мелитополя.Мелитополь-УКРАИНА. Кому нужна рашистская пидерация валите в Сибирь. Рашизма здесь не будет никогда. Смерть рашистским пидарам.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 12:52

    Сволоче ниже 11:52 почти все что ты написал, это вранье расии. А вот то что руцкие фашисты не признают существование украинцев, украинской нации, так это пели путен, лавров, медвед, и прочие фашисты расияне. От этого не отвертется, руснявые фашики настроили против себя весь цивилизованный мир, снова борется с фашизмом, сруцким фашизмом. Открой глаза, бестолочь.

    user avatar Мелитополец

    19 февраля 2023, 12:34

    Украинцы не ходят с оружием в рашке,это для долбоебов ,,,Za русский мир,,

    user avatar Мелитополец

    19 февраля 2023, 12:28

    Рассияне хуйло ,,!!!!!

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 11:47

    Мда, руцкий фашизм. Фашисты тоже «придумали» чушь, и уничтожили нацию, да и заявления лаврова и путена часто на 90% скопированы с заявлений гитлера. Никогда бы не подумал, что руснявые повторят «путь» фашистов.

    user avatar Скрепостан

    19 февраля 2023, 11:35

    Что у пьяного на языке, то у трезвого в уме.

    user avatar Гость

    19 февраля 2023, 11:20

    Недоумку ниже 11:11 как эта сволота расеянцкая будет жить после убийств, разрушения страны, марадерства и насилия на людьми? Хотя подозреваю для руцкого скота это норма.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.