UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:30

Як правильно розговлятися після посту, щоб не було серйозних наслідків для здоров'я

Сьогодні, 10:14

У Запорізькій області вже завершується зведення оборонних споруд, - повідомили в Міноборони

Сьогодні, 10:11

«Тим хто виїхав з ТОТ, треба спочатку поїхати в Північну Корею, щоб нас зрозуміти» – що відчувають жителі захопленого ворогом Мелітополя (фото)

Сьогодні, 10:00

Росія заявила про ракетний удар ATACMS по Криму

Сьогодні, 09:35

Троє російських військових зникли у Чорному морі

Сьогодні, 09:21

Пенсіонерам у Мелітополі доступні меценатські пенсії: ПФУ розповів, коли і скільки видадуть

Сьогодні, 09:18

Під Одесою знайшли горщик зі скарбами Кримського ханства (фото)

Сьогодні, 09:17

Поліцейські викрили ділка, який намагався дати хабаря працівнику поліції за сприяння в збуті метадону в Запоріжжі

Сьогодні, 09:00

Що має бути у великодньому кошику, а що не можна брати у церкву на Великдень

Сьогодні, 08:48

У Харкові досі гасять пожежі після нічного російського удару "Шахедами": фото

Сьогодні, 08:30

Мешканцям Мелітополя надсилатимуть електронні повістки для служби в армії рф - відмовникам загрожує в'язниця (фото)

Сьогодні, 08:30

Літній наступ РФ і окупація Донбасу: в ISW проаналізували плани Кремля щодо захоплення України

Сьогодні, 08:18

Без літери "У". В Україні почали по-новому маркувати учбові автомобілі в автошколах

Сьогодні, 08:17

Після деокупації може бути неможливо відновити роботу Запорізької АЕС

Сьогодні, 08:00

У російському Хабаровську палає торговий центр, евакуйовано 270 людей: відео

Сьогодні, 08:00

Відомого українського коміка шокувала «жаба»-зрадник з Мелітополя (відео)

Сьогодні, 07:48

У Міноборони назвали вартість утримання одного військового

Сьогодні, 07:30

Австрійський генерал розповів, чим ЗСУ здивували західних експертів

Сьогодні, 07:30

Окупанти запустили перший потяг на новій залізниці, що будуть з рф у Крим через Мелітополь (фото, відео)

Сьогодні, 07:15

Зеленський розповів, чи будуть українці повертатися після війни

Сьогодні, 07:11

В Запорізькій області попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку

Сьогодні, 07:00

Орбан оскандалився заявою про членство Угорщини в ЄС: гучні деталі

Сьогодні, 07:00

Через недобір у фейковому виші Мелітополя навчаються пенсіонери - проросійський блогер випадково розкрив правду (фото)

Сьогодні, 06:40

У Києві з вікна багатоповерхівки впала дворічна дитина

Сьогодні, 06:30

Видно з космосу: супутник зафіксував фортифікації окупантів на Мелітопольському напрямку (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar петуху 00:09

    03 марта 2023, 09:42

    А я как раз сужу по тебе и по тебе подобных пид@рах! Так что соси молча, мразь бандеровская!

    user avatar Гость

    03 марта 2023, 01:20

    пропутинские задроты дже не думайте о победе !!!МЕЛИТОПОЛЬ УКРАИНА

    user avatar Гость

    03 марта 2023, 00:49

    Сволоче 21:41 про под шконкой, не суди по себе о других. Сиди там и не выглядывай.

    user avatar ублюдку 16:29

    02 марта 2023, 21:41

    Псина обосаная, ты я вижу охереный военспец! Что же ты, падаль, сидишь под шконкой и тявкаешь от туда? Чего не воюешь за нЭньку? Обосрался, петушара?

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 21:16

    Это чудо вырожднец бандеровский уже на зарплате как штатный фантазёр-сказочник? Не позорьтесь, это ж явный фрик.

    user avatar Гостья

    02 марта 2023, 20:46

    Ой, как страшно! Выродки, задолбали стращать.

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 20:26

    8 лет вас ждать никто не будет!)) Зимнее наступление ещё актуально?))

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 16:35

    После освобождения города, посмотри как будет скулить ватная сволота тут в коментах:)

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 16:29

    Сволоте еще раз 16:07 пидоры стреляют по мирным городам и жителям. Точка. Еще раз: с300 которыми сволочь стреляет, Украина не может сбивать, о чем ты блеешь? Выродок.

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 16:27

    Сволоче ниже в Молдове тоже нападали на срасиян, кушали детей рузких? А в Грузии тоже дамбили бамбас и сволота расеяцкая напала на Грузию, Молдову? А угрожают сраяцы сейчас Ахербайджану, Казахстану, Финляндии, Швеции и многим другим, они тоже дамбили бамбас и жрали сволочей расеян?

    user avatar ублюдку 14:49

    02 марта 2023, 16:07

    Это война, которая произошла из за того, что майданутые твари совершили госпереворот и 8 лет убивали жителей Донбасса, провоцируя Россию. Они выпрашивали эту войну в угоду своим пиндоССким хозяевам. Но сбивать ракеты над головами своих же людей могут только конченые пид@ры.

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 15:02

    14.49 А он и не отбеливает! Он срёт на усраину!

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 14:49

    Сволоче ниже а стреляют по городам не пидоры срасеянцы? С300 наше пво не способно сбивать. Не пытайся отбелить сволочей расеян.

    user avatar ублюдку 13:17

    02 марта 2023, 14:19

    Только конченные пид@р@сы сбивают ракеты над городом, зная на 100%, что они упадут на головы своих же людей. Только бандеровские выродки жителей юго востока никогда своими не считали, даже тех кто им подмахивает.

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 14:07

    Вы точно помойка,дочего опустились,цетируете фашиста,вы вообще думайте о ком пишите. Или вы тоже в ыашики записались

    user avatar Для 13:17

    02 марта 2023, 13:38

    До Берлина и Ломанша дойдем фашик гребанный что нам Заподрижже ваше и из карася воблу сделаем и собакам скормим .каналы блокировали зеленобобика власть ? Карась ...это что мразь что говно в курсе мутила когда опозиционные

    user avatar Егорка

    02 марта 2023, 13:34

    Карась-пидарась,тебе бы фантастику строчить.Что ты нюхаеш?

    user avatar Гость

    02 марта 2023, 13:17

    Сволоче ниже - ты мразь видела что сасеяне натворили в Запорожье?

    user avatar гость

    02 марта 2023, 12:43

    Соси х..й, крыса бандеровССкая!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.