![Мелитопольцы страдают от мусора и бродячих собак](/images/news/2023/03/313779.jpg?1678287354)
У тимчасово окупованому Мелітополі рашисти, зайняті пропагандою і переслідуванням інакомислячих, ігнорують комунальні проблеми городян.
Проблеми з бродячими тваринами та купами сміття виникли в різних районах міста.
Так, на відсутність вивезення побутових відходів скаржаться жителі вулиці Селянської в районі Червоної гірки. Через відсутність вивезення відходів на вулиці утворилося стихійне звалище, на якому завилася зграя бродячих собак.
Місцеві жителі пишуть:
У нас проблема зі сміттям, машина не здатна там проїхати! Люди зносять сміття на перехрестя, через що там звалище і розвелося собак! Можна вирішити проблему тим, що потрібно всього лише поставити два контейнери для сміття!
Проблема з агресивними безпритульними собаками виникла і на Новому Мелітополі. Тут бігає зграя з 12 дорослих собак, які тероризують місцеве населення.
Городяни повідомляють:
На Новому Мелітополі в р-ні будинків по вул. Лютневій 233-237 бігають 12 дорослих собак. Агресивні, кидаються на людей просто повз тих, хто проходить повз!!! (І не треба мені розповідати, що "значить собачок дражнять, вони самі просто так не кидаються" Кидаються!!!!!) А поруч дві школи, садок, діти ходять!!!
Проблема з бродячими тваринами актуальна і для центру міста. Так на мікрорайоні регулярно собаки кусають місцевих жителів.