![Усердно махал кадилом: Добкин провел богослужение в храме УПЦ МП в Харькове (видео)](/images/news/2023/04/316543.jpeg?1681071800)
Колишнього мера Харкова Михайла Добкіна, який минулого року став дияконом УПЦ (МП), помітили за богослужінням в одній з церков Харкова.
Відповідне відео було опубліковано у Мережі
Так, у П'ятихатках (мікрорайон Харкова) Добкін відправляє з ієреєм УПЦ МП молебень біля церкви, пошкодженої уламками російських снарядів. На відео видно, як ексмер завзято махає кадилом, поки священник читає молитви.
"Колишній мер, воїн ЗСУ, словом людина і пароплав Михайло Маркович Добкін, визначився зі своїм статусом і сьогодні вів службу в П'ятихатках. Можна у нього наступного тижня і пасочки посвятити", — жартують у соцмережах.
Зазначимо, що диякон, яким є Добкін, відповідно до православних канонів не може сам звершувати богослужіння, а допомагає священикові під час служби.