UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 12:38

У Мелітополі окупантам продають безкоштовні аптечки з гуманітарної допомоги (відео)

Сьогодні, 12:30

Наступ РФ на Харківщину: ДБР перевірить дії генерала Содоля – ЗМІ

Сьогодні, 12:01

У Запорізькій області чоловік через ревнощі побив знайомого

Сьогодні, 12:00

Що може завадити вступу України до ЄС: відповідь експрем'єра Польщі

Сьогодні, 11:32

Всі діти були з синіми мовами два дні – у Мелітополі годують тортами з барвниками сумнівної якості (фото)

Сьогодні, 11:30

Повернення десятьох полонених в Україну: Зеленський показав відео

Сьогодні, 11:18

У Запоріжжі викрили чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси (фото)

Сьогодні, 10:33

Через спеку зараза швидко розходиться - окупанти в Мелітополі догралися до холери з відсутністю води

Сьогодні, 10:32

Військовим на Запорізький напрямок передали велику кількість пікапів (відео)

Сьогодні, 10:30

Удари по місцях зберігання "Шахедів" в РФ: розвідка Британії оцінила наслідки

Сьогодні, 10:04

Чи зміняться тарифи на світло в Україні: скільки доведеться платити в липні

Сьогодні, 09:35

У провальних дебатах Байдена проти Трампа був сенс: дипломат зробив сміливе припущення

Сьогодні, 09:27

В окопах з автоматом: окупанти активно готують мелітопольських школярів до війни (фото)

Сьогодні, 09:16

У Бердянську замість обіцяного "руського міра" - життя без води

Сьогодні, 09:05

Що буде, якщо “заморозять” війну в Україні: командир ЗСУ шокував відповіддю

Сьогодні, 08:52

Зекономити бюджет: у РФ пропонують повернути смертну кару

Сьогодні, 08:37

США передадуть Україні ракети HAWK - ЗМІ

Сьогодні, 08:30

"Вона російськомовною мовою розмовляла, прийшли "укропи" і розстріляли" – черговий окупант із Мелітопольського напрямку "засвітився" в чат-рулетці (фото, відео)

Сьогодні, 08:22

Експерти надали Раді безпеки ООН "неспростовні" докази використання Росією ракет з КНДР, - AP

Сьогодні, 08:14

В Запоріжжі патрульні затримали чоловіка, який, ймовірно, наніс громадянину тяжкі тілесні ушкодження

Сьогодні, 08:00

Стало известно, ради чего оккупанты массово сносят деревья в мелитопольском парке (фото)

Сьогодні, 08:00

Зеленський зробив нову заяву про переговори з Кремлем

Сьогодні, 07:47

Іран пригрозив Ізраїлю "війною на знищення"

Сьогодні, 07:31

Не одразу, але наважився – поліцейський на Мелітопольщині здав ворогові особовий склад (фото)

Сьогодні, 07:30

У Дніпрі на місці удару знайдено рештки людини: у родичів зниклих безвісти взяли ДНК-зразки
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    32

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    24 апреля 2023, 12:10

    Недоразумение ниже 9:42 не отличает работу расейского троля?

    user avatar Гость

    24 апреля 2023, 09:42

    Комменты превратились в сражение не на мечах,а на матах.Все до одного недоразвитые,,,,ни одной интеллектуальной мысли,с таким интеллектом в стране война никогда не закончится...

    user avatar Гость

    24 апреля 2023, 00:19

    Что ты кипишуешь криптонец?

    user avatar Криптонец

    24 апреля 2023, 00:02

    Из заас воров нападаете хуйло путен вы герои ,судьи и прокуроры получили деньгу,а я ах да забыл,лох ,пидарас и нищеброд....ну да ну да,.....знакомьтесь или позакосились за год с моими ощущениями?

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:54

    Мне жаль слез уже нет

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:50

    Гы га вперёд стервы сраные!

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:37

    Ах вы воры бюджетные манипуляторы

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:35

    На карачках будете ползать Дубаи не спасут и европейские страны

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:32

    Та подавитесь аы этой епидтримкой воры двуличные вам не понятно ещё?кончу всех вас

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:25

    Иісто для людей ах болять...

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:24

    Грамада &@@*# воры

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:22

    Все хуй сасите астаточно!

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:17

    А квас приходило к вашим родителям ФСБ за хуй собачий?а?за то что мы идиот ваеруйщи в воров брехунов и блядей бюджетных неблагтдарных?а?красавчики есть тут как я!?)

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:12

    Ща добавится нищеброд лох и пидарас брехун

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:11

    Мы строим босейн 55 грн потом 60 потом 65 потом 67 или скоко ах воры неблагодарные

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:10

    Короче скажу так это как мне .....как вроде бы Украина но не Украина ,ниче не могу понять,кому смешно пишите , называю вас адьетами

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 23:02

    Просто скажут и уже говорят ,та **&&# все колбаской,белуги,бенифициары на 39 миллионов трубки не берущие и что я должен подыхать за это блядяство,мои родители терпят окупацию Я говорю получайте паспорт но они боятся а эти бляди бюджетные озуннно живут и трубку не берут ах да я забыл я же лох нищеброд и пидарас....

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 22:55

    Вы воры мы живём в последствии вас господ и прочим деньги и финансов

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 22:52

    Рудакова ну как тебе что долларов твари на в полумраке вы нехто!

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 22:43

    Война да какая война хаха я х у е ю с тебя ......значит так не тратьте жизни кончу всех вас блядей

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 22:34

    Боже как глупо и недоступно хуй сасите воры манипуляторы

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 22:32

    Давайте ебаште воры брехуны и бляди бюджетные манипуляторы с конфискацией имущества за справедливость и протест,місто Мелітополь,триатлон покоління спецназовцы......все все жаль что так,воры на майбахах с жильем с деньгами и типо честныеу Е,а я лох,пидарас,и нищеброд я же забыл......запомните воры брехуны и бляди бюджетные вы нихто вы суки!двуличные играющие

    user avatar Криптонец

    23 апреля 2023, 22:27

    Значит так ,покуда воры брехуны и бляди бюджетные а сейчас они герои по телеку!не будут сидеть ,это все ракеты и так далее в помощь нам воры не причем мы проиграли

    user avatar вася

    23 апреля 2023, 22:18

    https://dzen.ru/media/nbp/top-10-kompanii-proizvoditelei-gruzovyh-avtomobilei-v-mire-5d0b60494b447200af835776?utm_referer=www.google.com Проверь флиздуна

    user avatar для 18:55

    23 апреля 2023, 21:13

    Камаз крупнейший производитель грузовых авто в Европе. Газ тоже один из крупнейших производителей малых и средних грузовиков в мире. Дальше продолжить, лгун?

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 19:48

    Всё, разум ватного недоразумения ниже 19:46 исчерпалось.:)

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 19:46

    Все ж таки кумедні))

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 19:41

    Сволоче ниже19:37 чем кумеднi? Вытерая ноги о руцких, о обосранную армию мира. По твоему унижение расеян и сасии это по твоему - кумедно?

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 19:37

    Бандерлоги! Ви такі кумедні.

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 19:03

    Вопрос к рашистам и мразе которая за срасеян - что делали руцкие в 39-41 годов? С кем проводили руцкие парад в брест литовске 22 сентября 39 года? Предлагаю ватной мразу погуглить

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 18:57

    К расейским сволочам - каким правом, пособники гитлера, нацистов, присвоили себе победу? Когда 1 января 42 года была подписана антигитлеровская каолиция? Против нацистов воевало много стран, в том числе и агрессор совок.

    user avatar Гость

    23 апреля 2023, 18:55

    Рабсеянам больше нечего предложить людям. Авто не выпускают не проектируют, телефоны, телевизоры, стиралки сасейских нет. Есть только дерьмо и тупорылая расейская биомасса, поэтому враньем расеян дурачат вяликой отечественной, потому как больше на немытой ничего нет.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.