UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 07:33

Привітання з Великоднем. Збірка найкращих 2024

Сьогодні, 07:30

Помста скривджених: звільнені співробітники мелітопольського псевдо-вишу "топлять" фейкового ректора (фото)

Сьогодні, 07:10

Українцям порадили, як зменшити вплив на психіку негативних новин

Сьогодні, 07:10

Скріпний подарунок - в окупованій Василівці рашисти батьків шокували подарунками для дітей

Сьогодні, 07:00

Бандитський Мелітополь - кримінальник, якого окупанти посадили "на підвал", "доїть" бізнесменів Мелітополя із СІЗО (фото)

Сьогодні, 06:51

У Німеччині побили кандидата в Європарламент від партії Шольца

Сьогодні, 06:30

Окупанти перетворюють Мелітополь на радянсько-рашистський цвинтар історії (фото, відео)

Сьогодні, 06:27

За здоров’я, удачу та мир в Україні: які молитви обов’язково треба читати на Великдень

Сьогодні, 06:15

У Польщі заінтригували заявою щодо відправки військ в Україну

Сьогодні, 06:10

У Запоріжжі співробітники ДСНС врятували кота

Сьогодні, 06:05

Ситуація на фронті за 4 травня

Сьогодні, 06:00

Мелітополь більше не впізнати - що розповідають про місто ті, хто повернувся в окупацію (фоторепортаж)

Вчора, 20:21

Великдень 2024: що категорично заборонено робити та їсти, головні традиції свята

Вчора, 20:00

Німецькі ультраправі за день до вторгнення РФ підготували цинічний заклик до уряду ФРН — Bild

Вчора, 19:44

Поодинокі відпочивальники, майже на кожній базі військові рф - як окупована Кирилівка зустрічає травневі свята (відео)

Вчора, 19:24

Члени ВЛК більше не зможуть приймати рішення на власний розсуд, - Міноборони

Вчора, 19:11

Ще один депутат Запорізької облради достроково склав повноваження

Вчора, 19:01

В Італії звинуватили Макрона в "нагнітанні напруги" щодо війни в Україні

Вчора, 18:37

Частина жителів Мелітополя більше не отримає субсидію на оплату комунальних послуг

Вчора, 18:30

МЗС назвало оголошення Зеленського в розшук свідченням відчаю Росії

Вчора, 18:14

У Бєлгороді стався вибух: є постраждалі

Вчора, 18:00

Захищаючи Україну загинув мешканець Запорізької області

Вчора, 17:37

Переселенкам із Мелітополя пропонують пройти безкоштовні курси самооборони

Вчора, 17:30

Росіяни вдарили по цивільній інфраструктурі Харкова: є постраждалі

Вчора, 17:17

У Запорізькій області сплатили понад 3 мільярди гривень єдиного внеску
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    10 мая 2023, 13:09

    чмЭр ванюша, сходил вчера на гей-парад по случаю дня гейропы? Жопа не болит? Хотя для тебя это дело привычное, шо косяк выкурить!

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 20:08

    Да у вас же в Мелитополе, бабки на каждом углу дают, жизнь налаживается, забыли что-ли свои небилицы?)))))

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 20:06

    Ничего. не долго осталось. Может СБУ да ВСУ не так много работы будет, они сами себя перегрызут все как крысы

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 20:05

    да.... каждого, каждого, кто свои ботинки быстро переобувает, проверят и ВСУ и СБУ, и дорогу в нужном направлении покажут. ждите. недолго осталось

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 20:03

    В Мелитополе много кто ждет ВСУ и Украину, ходите оглядывайтесь. Ваши нарытые окопы вас не спасут, разве что для себя их и нарыли

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 20:00

    Парад в рашке был отменный! Точно что дырявый!! Срасея вперед на сибирь!!!

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 19:58

    Хорошо смеется тот, кто смеется последним. Вам никто обьявление не повесит когда драпать будут. Смотаются и очень быстро. Вас переобувшихся бросят. ВСУ с вами быстро разберутся.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 19:30

    Сегодня ботам наверное премию выдали к 9 мая. Однотипные примитивные комменты строчат)))))

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 19:03

    Ваня, не позорься, ты себя в зеркало видел? )))

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 15:49

    Пидарасеянину ниже 15:41 про твою хомосексуальную ориентация я давно понял, ибо такое кол-вом намеков, гетеросексуал не отпускает и не пишет. Ну долбишься, ну ок, я не против кто и куда тебя перчит, по желанию можешь в Киев на парад сьездить, там такие как ты будут плясать-танцевать.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 15:38

    Пидарасянину ниже 15:35 точно гей расейский, от этого руснявого только исходит - очко, вазелин…;) А на гей ропу наговаривает, завидуешь?

    user avatar Егорка

    09 мая 2023, 14:47

    Вся пидарусня будет уничтожена. 202 армия мира займет свое почетное 202 место. Вытерли ного о русню и показали им их место.Войско воров, подонков, алкоголиков, наркоманов и спидоносцев. Даже на их зачмыреный парад пяток придурков с армении, казахстана, белоруссии прибыли. Так зв. "руководители" отсалых и отстойных государств. Вот это и есть ваш блок, с которым вы собираетесь противостоять УКРАИНЕ, НАТО , ЕС.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 14:35

    Пидарасяне обосранные бегут из Украины, когда наступление еще не началось, а вторая армия мира уже успела обосраться.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 14:17

    Пидарасяне бегут из окупированной Украины, это был такой план, напасть, сдохнуть и бежать?

    user avatar Игорь.

    09 мая 2023, 13:50

    Всё идёт по плану.Срузу обход, а потом ликвидация участников референдума. Перед бегством будут ликвидировать свидетелей, чтобы показания в Гаагском суде не давали. Ну чтоже ликвидируют и фуй с ними.

    user avatar Егорка

    09 мая 2023, 13:34

    Уничтожение рашистских пидарасов. Первоочередная задача ВСУ. СЛАВА УКРАИНЕ !!!! Смерть рашистским оккупантам!!! путин фуйло.!!!

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 12:02

    У ванятки осложнения после наркоты.В коме был ванятка.В наркотической коме.

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 11:55

    О, диванные эксперти решили выразить свое никому не нужное мнение, насколько проверенная информация звучит с уст Ивана! Пойдите к бабкам на лавке, обсудите, по чем картошка на рынке в фублях!

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 11:50

    Информация из надёжных источников, уж не сомневайтесь!! такими вещами не шутят и просто так не говорят о минировании... Херсон и Харьков тому подтверждение....

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 11:16

    Вы даже себе не представляете, сколько людей на местах передают информацию нашему ВСУ, СБУ и другим органам Украины! Как бы не пытались найти партизан, безрезультатно! Вся информация поступает ежедневно, своих людей в каждом населённом пункте много, и некоторые ими являются те, на которых бы и в жизни вы не подумали!

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 11:03

    Ваня, откуда тебе информация поступает, со спутника напрямую?

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 10:59

    Боты активированы

    user avatar Гость

    09 мая 2023, 10:55

    Ваня что опять в Голландию ездил

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.