UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:41

Ветеран війни назвав головну проблему, яка стримує мобілізацію в Україні

Сьогодні, 19:28

Ростислав Карандєєв під час візиту у Запоріжжі обіцяв створити в центрі міста культурний простір (фото)

Сьогодні, 19:27

Поставка може збігтись з F-16. NYT розповіло, коли Німеччина передасть Україні Patriot

Сьогодні, 19:16

Поліцаї з собаками та посилена охорона: чи скасують у Мелітополі на Великдень комендантську годину

Сьогодні, 19:11

Не лише ТЦК. Хто може вручати повістки та що змінює новий закон про мобілізацію

Сьогодні, 19:00

Якщо не встигли спекти паску: найпростіший рецепт крафіна, який можна приготувати до свята

Сьогодні, 18:40

Клопотенко шокував листуванням із журналістом: що такого написали відомому шеф-кухарю (фото)

Сьогодні, 18:23

Рашисти виводять боєздатні війська з Мелітопольського спрямування – що відбувається?

Сьогодні, 18:20

Пожежа в Берліні. Горить склад виробника Iris-T, але про системи ППО не йдеться, - ЗМІ

Сьогодні, 18:08

У Севастополі окупант ударив дівчину ногою по лицю

Сьогодні, 18:00

Кремль заявив про "ескалацію" після слів Камерона

Сьогодні, 17:50

Росіяни можуть вдарити по Україні на Великдень. В поліції дали важливі поради

Сьогодні, 17:32

Ситуація в Роботине: під чиїм контролем село

Сьогодні, 17:31

"Військовий провал". Росія втратила на війні проти України 500 тисяч людей, - МЗС Франції

Сьогодні, 17:24

"У мене мама в окупації, вона на мене чекає": чому мелітопольці йдуть до рекрутингових центрів (фото)

Сьогодні, 17:07

З якими хворобами можуть мобілізувати: Міноборони опублікувало список

Сьогодні, 16:48

G7 вже не розглядає повну конфіскацію активів РФ, але ще є варіанти, - FT

Сьогодні, 16:36

На війні загинув фермер з Бердянського району Олександр Гетьманенко

Сьогодні, 16:36

Шпигував за ЗСУ, влаштовуючи прогулянки з собакою. У Харкові затримали агента РФ

Сьогодні, 16:22

Без триколору - за які автомобільні номери у Мелітополі змусять платити дорожче

Сьогодні, 16:10

Повернення біженців з-за кордону відкладається: оновлений прогноз до 2026 року

Сьогодні, 15:51

Голові Маріупольського порту повідомлено про підозру у багатомільйонній розтраті

Сьогодні, 15:27

Під ударом інтернет та зв'язок. В ГУР проводять масштабну кібератаку в Татарстані

Сьогодні, 15:25

Окупанти облаштовують фортифікації на Запорізькому напрямку

Сьогодні, 15:14

Європейський дипломат розповів, як Україна може повернути Мелітополь та Крим
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    21 мая 2023, 07:46

    Президент Зеленский - кровный жыдяра. А жыдярам и бандерью народ не верит! И никогда не поверит. Жыдье всегда обманывает! На Канары, Оманы и Кайманы они наступать чемоданами с уворованными долларами будут основные летом а остатки осенью.

    user avatar Гость

    19 мая 2023, 17:43

    Три наступления:одно во сне,второе в мечтах,а третье-на х.....

    user avatar дураку 07:18

    19 мая 2023, 12:18

    Подожди, дебил, ещё не вечер. Да и что толку бомбить вр, когда все крысы в бункере сидят и не вылазят.

    user avatar кацап

    19 мая 2023, 07:18

    Как же так -сцарь приказал бамбить ВР а они(кто?) не хотят.Песец мля!Это как -сцаря нафуй?

    user avatar Гость

    19 мая 2023, 07:16

    Так кацапы уже Бахмут взяли? Или где?

    user avatar Гость

    19 мая 2023, 06:44

    Курите меньше, голодранцы Зеленского, переходите на здоровый образ жизни!

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 22:41

    АФИНА Я. **//***Вафля, видео, разлетевшиеся по всему миру, для тебя не доказательства? Ещё раз уточняю: в хлам разбита лишь одна из 8 пусковых установок, командный пункт и РЛС. Ещё одна пусковая установка повреждена. Для галаживания работы комплекса нужно просто заменить РЛС на другую и командный пункт и все дела. Ну можно ещё 2 ПУ новые поставить. ***//*** Если б хотели, по Раде и т.п давно б ударили. Не помнишь удары по Укрэнеиго,;например? Тут не мне надо задавать вопросы, а высшему командованию. Правда, сомневаюсь, что будет ответ. ****//*** 1,5 млрд снарядов нет на всей Земле, даже РФ для их производства нужно почти 700 лет. Скорей1,5 млн имелось ввиду. В том, что Свитан сумасшедший, сомневаться могут лишь подобные.

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 22:20

    Повселила фраза ,,Война – это математика: чтобы сокрушить 150-тысячное войско, нужно 1,5 миллиарда снарядов.,, А почему этот идиот не продолжил бы математикой и не посчитал, что масса такого количества снарядов 60 миллионов тонн....это не менее 2 миллионов вагонов для транспортировки снарядов. Дебильные эти украинские эксперты,что в голову пришло не задумываясь, то и ляпает языком не думая.

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 21:41

    Гиркин уже объяснил,что пиздёж о повреждении двух Патриотов-фуфло полное.

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 21:37

    Значит не брала,вафлина?Ты сколько "убила" Пэтриотов?Два? А какого буя тогда по Верховной раде они не бьют Кинжалами,как обещал путин?Значит фуй шо повредили,вафлисты?

    user avatar Вафле

    18 мая 2023, 21:31

    Вообще-то я писала что думаю о Свитане. Часов Яр теперь немножко в другой стороне, с моей Северск, откуда моё подразделение пытались атаковать, до вот около 110 всушников уже 200-е, 32 тела мы забрали , а у нас лишь 19 300-х, их уже отправили в Лисичанск, а самых тяжёлых и в Ростов-на-Дону. ***//*** Свитан даже не дурак, а просто сумасшедший! С этим , надеюсь, все согласны?

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 21:16

    У неё рот занят и сейчас,вафлина она и в Мелитополе вафлина.

    user avatar кацап

    18 мая 2023, 21:12

    Вафлистка.как там Часов Яр?Взяла?На клык или защеку?

    user avatar петуху 20:14

    18 мая 2023, 20:56

    Пид..раса кусок, да не нервничай ты так, а то жопа порвётся! Чем тогда зарабатывать будешь?

    user avatar Житель

    18 мая 2023, 20:36

    Дурак думкой богатеет. Украинская пословица!!!

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 20:20

    АФИНА Я. ***//*** Свитан совсем из ума выжил. Это он в октябре прошлого года обещал до конца 2022 взять сначала Донецк!!!, а потом Мелитополь. ***//*** Батарею MIM- 104 , прикрывающую Киев , ВКС РФ раскололи как гнилой орех, от американцев , управляющих там, даже, очень надеюсь, и фрагментов не осталось.**Видео попаданий разлетелись по всему миру, 1 ЗРК точно уничтожен, ещё 1 едет в США на восстановление(если будет целесообразно), РЛС в хлам. Понятно, что подгонят новую РЛС, а 6 ЗРК тоже серьёзная сила, но прекрасно, без жертв среди мирного населення, показали, MIM-104 даже самой последней версии в случае чего не спасёт.**//***Су-24 с двумя Штормами вчера сбили у Славянска - это правда, не пойму: зачем так рисковать надо было? **//*** Короче: ШАНСОВ НА МАЛЕЙШЕЕ НАСТУПЛЕНИЕ У ВСУ НЕТ. Свитан выжил из ума.

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 20:14

    А мы тебе в рот зайдём, а через уши выйдем ...заебса??

    user avatar Гость

    18 мая 2023, 19:53

    Летом зайдёте себе в жопу, а осенью пойдёте на х..й!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.