UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 07:48

Бєлгородщина зазнала атаки безпілотників, є загиблі

Сьогодні, 07:30

"Тільки в Північну Корею": у Мелітополі чиновникам заборонили виїжджати за кордон (фото)

Сьогодні, 07:30

Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура

Сьогодні, 07:30

Російські окупанти вимагають від журналістів РІА-Мелітополь здатися в полон (фото)

Сьогодні, 07:15

В 2024 році в Запоріжжі приписали більше ніж минулого року- 94% юнаків

Сьогодні, 07:14

Посадіть кавуни в цьому місці – і вони виростуть великими та неймовірно солодкими

Сьогодні, 07:00

У Мелітополі гуртожиток для студентів окупанти "пристосували" для заїжджих гатсролерів із росії (фото)

Сьогодні, 07:00

Обстріл Дніпра: кількість загиблих зросла

Сьогодні, 06:40

В США чоловік підпалив себе біля суду, де розглядають справу Трампа

Сьогодні, 06:30

У Мелітополі гауляйтер Є.Балицький готується до масових поховань трупів - видав новий указ (фото)

Сьогодні, 06:20

В "ДНР" окупанти вбили пропагандиста Рассела Бентлі - ЗМІ

Сьогодні, 06:10

Лише в половині шкіл Запорізької області можна пристосувати укриття для проведення занять, — Федоров

Сьогодні, 06:06

Пентагон готує зброю до відправки в Україну - ЗМІ

Сьогодні, 06:00

РФ вдарила по порту Південний - Зеленський

Сьогодні, 06:00

В Мелітополі зрадник-танцюрист відчув себе суперзіркою і заробляє на дітях (фото)

Вчора, 20:30

Генсек НАТО прокоментував збиття російського Ту-22

Вчора, 20:18

"Це гарантовано": Арестович зробив похмурий прогноз щодо ситуації зі світлом

Вчора, 20:08

Союзники допоможуть з ППО і не лише. Столтенберг підбив підсумки Ради Україна-НАТО

Вчора, 19:38

У 18-річної дівчини з Донеччини почались пологи в евакуаційному поїзді: як усе закінчилось

Вчора, 19:05

Які професії значно підвищують ризик деменції – дослідження

Вчора, 18:51

Буданов розповів, чим нищать стратегічні літаки РФ

Вчора, 18:33

Чоловік з гранатою напав на консульство Ірану в Парижі – BILD

Вчора, 18:30

Окупанти в Мелітополі вирили чергове сакральне місце (фото)

Вчора, 18:28

Китайське чудо-юдо: окупанти в Мелітополі зібралися воювати на баггі (фото)

Вчора, 18:26

В Запоріжжі після бурі, на острові Хортиція, завалилися дерева (відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    13

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    06 июня 2023, 21:11

    Что ж тебя так чужие мужики возбуждают )))) найди уже себе своего! Не приставай к людям!

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 21:08

    Для 21:00. Не ну вы переигрываете уже больно сильно. Написал всё и сразу да побольше. Займитесь своими проблемами

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 19:03

    Для 18-54: Только не говори, имбецил, что ты выплюнуло потомство! Надеюсь, баба твоя накрыла их в ведерке крышкой!

    user avatar Умора билять

    06 июня 2023, 18:54

    Бесплодная унюханная коняшка в заголовке статьи пафосно названа "мэром" Мелитополя. Бездетного конченного наркета ваньку - белоснежку здесь никто не ждет.

    user avatar дебилам

    06 июня 2023, 18:07

    Хохлобыдло упоротое, назовите хоть одну причину зачем это надо русским. Вода сойдёт через три дня, что это даст? Ничего. А вот в Крыму теперь воду не будет долго. Это надо русским? А вот выродок зеленский и его свора теперь будут визжать на весь мир, что это сделали русские, что нужно вводить войска нато, что нужно ещё больше денег и оружия. Так кому это было выгодно, дегенераты тупорылые?

    user avatar Для 17:07

    06 июня 2023, 17:31

    Ты больше смотри РусТВ, там уже столько людей и техники уничтожили, сколько и в помине не было! Откройте глаза на то, как русские войны ведут уже наконец-то! Творят ужасные дела и как всегда не при чем! А вы дятла тупые с ватными мозгами все это хаваете и свои жопы рвете за преступников!!! Дамбу подорвать можно было только изнутри, это факт известный всему миру! Дама была под контролем русских, можешь 2 2 сложить, или ты только новости по руств и пропагандистких каналах смотреть можешь?

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 17:29

    Гомику ниже 17:21 ты смешен недоумок, расеяне дохнут с неймоверной скоростью, потеряли почти все свое оружие, а ты ублюдок недоразвитый блеешь что рашисты еще не начинали.:))

    user avatar петуху 17:16

    06 июня 2023, 17:21

    ПидАр сраный, Россия ещё войну не начинала. Или ты, ублюдок, хочешь что бы они воевали как ваши ебАные пиндоССы в Югославии, Вьетнаме, Сирии, Ираке, Афганистане, Японии? Не может Россия так воевать с украиной.

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 17:16

    Гомосексуалисту ниже 17:07 по таоему пидарасяне не обосрались в Украине? Взяли Киев за три дня, Польша захватила запад Украины, как срали в голову пидарасянам?

    user avatar петуху 16:41

    06 июня 2023, 17:07

    Какое наступление, пидАр вонючий? Сунулись, обосрались, потеряли 1500 убитых хохлоскотов и 28 танков, а теперь что бы замять ситуацию и отмыть жопы перед своими хозяевами подорвали дамбу, а обвинили Россию, что бы опять скулить на весь мир, звать нато стать участником конфликта и просить ещё бабла. Любой нормальный человек это всё понимает, но такому выблЯдку как ты этого не дано понять.

    user avatar Для 15:43

    06 июня 2023, 16:41

    Ты чмО, совсем уже моЦк свой пробухал? Шо ты мелиш? Кому это выгодно, кроме орков,б которые как трусливые зайцы боятся контрнаступления? И прикрываются как всегда мирными людьми? Сколько горя принесли людям.... Нелюди, как и ты, чмОшник. Только исподтишка такие гадости и можете делать, ироды!!!

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 15:43

    ванька пидАр, тебе поверить может только такая же безмозглая падаль как ты, поэтому не рви жопу, блЯдь упоротая! У кого есть мозги, те всё понимают, а тупой хохлоскот верит во что угодно, даже не задумываясь кому этот подрыв был выгоден в первую очередь.

    user avatar Гость

    06 июня 2023, 14:34

    Расеяне это не люди, это сволота. террористы и ублюдки.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.