![Рашисткие волонтеры под Мелитополем пошли побираться по селам (фото)](/images/news/2024/02/341831.jpg?1706882664)
... Діти писали листи на фронт, жителі Ботієво купували воякам новий одяг, волонтери в уніформі вантажили не підйомні коробки, і везли їх бездоріжжям прямо "захисникам"... Рашисти в Мелітополі зняли нову "мелодраму".
У найкращих традиціях, окупанти зробили з гівна цукерку. Нехай із поганим смаком, але "обгортка" яскрава.
У мережі показали "фільм" про бабусю, яка розповідає волонтеру, як вони з чоловіком вирішили зібрати допомогу для рашистських вояк, і звернулися до "народного фронту" для адресної доставки.
Рашисти прозвітували про аж п'ятдесят мешканців, які скинулися, щоб купити воякам гумові чоботи, рукавички, ковдри, подушки, шкарпетки, термобілизну.
Та мало того, виявляється, навіть місцева дітвора не залишилася осторонь, і написала окупантам із Запорізького напрямку листи та намалювала листівки до сакрального 23 лютого. Усе це, звісно, сарказм.
У людей з окупованих територій, особливо з сіл, немає нормальної пенсії , до них не ходить транспорт, повністю відсутня медицина. Але окупанти представляють їх на весь світ, мабуть, як жертв стокгольмського синдрому, які купують солдафонам, які на них напали, новий одяг і малюють листівки... І все це рашисти роблять для того, щоб вкрай незграбно (інакше не вміють) зобразити підтримку населення окупаційній владі, яка перетворила життя мелітопольців на філію пекла на землі. Цирк, та й годі...