Стрічка новин

    Сьогодні, 19:24

    Відбулося - у Мелітополі відкрилася російська податкова

    Сьогодні, 19:19

    Лається та радіє мобілізації: розвідка перехопила розмову окупанта, який потрапив в оточення під Лиманом

    Сьогодні, 19:07

    "Ілон Маск - агент впливу": скандальній заяві про Україну дали пояснення

    Сьогодні, 18:54

    У Мелітополі центральним парком окупанти розставили "труни" (фото)

    Сьогодні, 18:49

    Сьогодні в результаті ракетного удару втратив свою квартиру колишній мер Запоріжжя Володимир Буряк

    Сьогодні, 18:45

    Новим головою НБУ може стати Андрій Пишний: що про нього відомо

    Сьогодні, 18:33

    ФСБ не випускає з Росії до країн Балтії мешканців Мелітополя з російськими паспортами

    Сьогодні, 18:29

    Чи потрібно вимикати на ніч Wi-Fi на телефоні, щоб він довше не розряджався

    Сьогодні, 18:14

    "В бліндажах, як у свиней в хліву": ЗСУ показали захаращену позицію окупантів

    Сьогодні, 18:08

    Загроза для України з Білорусі зберігається щонайменше до кінця року: яка причина

    Сьогодні, 18:03

    Гауляйтер Є.Балицький попередив - з окупованих територій дітей будуть вивозити до Криму

    Сьогодні, 17:55

    Арестович про втрати окупантів у Херсонській області: елітним військам Путіна кінець

    Сьогодні, 17:40

    Укрзалізниця запустила «Потяг до перемоги» (відео)

    Сьогодні, 17:32

    "РФ не має наміру брати участь у загостренні": в Росії відхрещуються від можливості застосування ядерної зброї

    Сьогодні, 17:25

    Іван Федоров опублікував список зрадників-вчителів Мелітополя (список)

    Сьогодні, 17:10

    Із Нової Каховки зникли окупанти - депутат Херсонської облради Хлань

    Сьогодні, 16:53

    У поліції розповіли про наслідки ворожої атаки на Запоріжжя (фото)

    Сьогодні, 16:50

    Путін постав перед поразкою на полі бою та потонув у почутті "жертви", - Боррель

    Сьогодні, 16:41

    Сюрприз за сюрпризом - окупанти у Мелітополі розсмішили новими бігбордами

    Сьогодні, 16:31

    Розвідка РФ намагалася завербувати полонених "азовців"

    Сьогодні, 16:10

    Євросоюз остаточно затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії

    Сьогодні, 15:49

    Колаборанти евакуюють свої родини із Херсонської області до анексованого Криму

    Сьогодні, 15:47

    «Митниця Росії дорогою закордон через Крим - це садизм у чистому вигляді» - мешканець Мелітополя (відео)

    Сьогодні, 15:31

    На звільненій від росіян Харківщині виявили понад пів тисячі вбитих цивільних

    Сьогодні, 15:07

    Хто на що вчився – солдати у балаклавах роздали квіти мелітопольським вчителям (фото)
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      24

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Житель

      13 августа 2022, 08:09

      Все пугают из за угла. Уехали, это ваш выбор.теперь только тявкаете

      user avatar Ливидатор рашки

      12 августа 2022, 22:52

      Все эти комментаторы-Предатели- это кучка неудачников,обиженных по жизни недолюдишек при этом понимающих что рашке пиздец но все же и как их полуФюрер пытаются хоть что то отыграть но при этом с громким позором обсераясь в свои же штаны.скоро и до вас коллаборанты доберемся.пиздуйте в свою загнивающую рашку.хотя кому вы там нах.. дебилы такие нужны)))

      user avatar мелитополец

      12 августа 2022, 22:35

      Сепарня засуетилась. Берегите пуканы. Валите в рашку.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 22:07

      Террористы вы ебаные там дети гуляли. Конеголовый хуй.

      user avatar МЫ

      12 августа 2022, 21:37

      ДА многие не боятся, идут на такой большой риск!!!,а защиты нет!!!! Вам в Запорожье хорошо сидится? А тех кого в плен забрали,когда освобождать будите?????Они ведь вам верили.А,что теперь? Ответьте,когда наши родные будут дома?

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 21:31

      да ваши рукожопые партизаны еще ни одного не завалили, а Шостак от госпитализации отказался и ушел домой. вы чушки ничего сделать не можете нормально. Поэтому только и можете, что ссыкливо свои хлопушки взрывать. А такие как Ебалицкий и его свора только пиарятся на этом и зарабатывают себе очки, что они чуть ли не под пулями ходят и жизнью рискуют. Лошки вы конченные.

      user avatar Я

      12 августа 2022, 19:59

      Ваня федоров это не ваня федоров .это Сидор Ковпак.как минимум.

      user avatar Kiko

      12 августа 2022, 17:46

      Отличная новость! Галя, Виталя, Гена спят хорошо?

      user avatar Кримська бавовна

      12 августа 2022, 17:32

      "Мамочка, пора сваливать отсюда!" (c)

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 17:31

      Вашей радости скоро придет конец. РФ скоро захватит весь юго - восток Украины. Зеленский, собирай вещи!!!

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 17:00

      Груснева ты кацапка сраная вали в свой кацапстан. Пока тебе не вырвали Манду на изнанку. И своего мужа педика прихвати с собой

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 16:56

      Молодцы партизаны взрывайте всю фалистскуб не честь вместе с предателями города. Открывайте им яйца жопы и все мудии. Твари поганые горите в огне. Слава Украине.

      user avatar Бабы РФ дебилов еще нарожают

      12 августа 2022, 16:39

      Роиськая Федерастия в перде планеты всей. Нашему оружию анало говнет. Побда за рф однозаднично.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 16:08

      Это только недоумки и ублюдки могут сообщать где находится военные РФ и накликать беду на свой город но не чего им быстро яйца поотрезают ))))) а Победа однозначно за РФ

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 15:21

      Лугаднону)) Смотрел как бежала русня с Крыма? Понравилось?.. это только начало! )) Мелитополь Украина

      user avatar ЛуГандонОчка

      12 августа 2022, 15:04

      Нас сепаров обижают

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 14:31

      Всем предателям - билеты на концерт кобзона ! Кому важна безопасность - эвакуация спасёт ! Мелитополь Украина!

      user avatar Эдик суровый

      12 августа 2022, 14:01

      Это прекрасно! Приготовиться Богдановой, Грусневой и Переверзеву.

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:46

      Для афины/полины/лугандонки/ворошиловогралке:::: Сиди в своём лнр, баба-мужик)))) С тебЯ ржут... статьи меняй!!))) Ты раб, а мы свобожный народ!!! Мелитополь Украина

      user avatar Солдат армии РФ

      12 августа 2022, 13:36

      Граждане которые пошли на сотрудничество с РФ. Эвакуируйтесь. В нашей армии массовое дезертирство и самострелы. Чурки воевать не хотят за русскую национальную идею. Склады горят. Воевать нечем. Все плохо.

      user avatar Серега

      12 августа 2022, 13:22

      А Трухин сказал что ему все похер,он все решает с братиком Антоном

      user avatar Гость

      12 августа 2022, 13:15

      уебалицкий, бабе галя, тегимбаев - почему они без подарков до сих пор?!!))

      user avatar Джигит

      12 августа 2022, 12:53

      Пидар.. так ему и надо...

      user avatar мелитополец

      12 августа 2022, 12:40

      Слава Украине!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.