UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:08

Атака на Одесу: стало відомо про загиблих

Сьогодні, 19:55

В одній з країн ЄС розглядають обов'язковий призов для жінок

Сьогодні, 19:38

"Кремль увійшов у чат": як жителям окупованого Мелітополя зробити Telegram безпечним - поради кібер-експерта

Сьогодні, 19:33

Росіяни обстріляли Одесу: восьмеро поранених

Сьогодні, 19:16

Чому Польща піднімає винищувачі під час атак РФ по Україні, але не "включає" ППО

Сьогодні, 19:15

У Запоріжжі реставрують вітрину початку ХХ століття з Гуляйполя (фото)

Сьогодні, 18:48

Наступ росіян на Харків: експерт попередив про можливу загрозу

Сьогодні, 18:30

Столтенберг: країни НАТО не виконали обіцянок щодо озброєння Україні, але скоро це зміниться

Сьогодні, 18:29

Окупанти призначили нового голову окупаційного уряду Запорізької області (фото)

Сьогодні, 18:18

З 1 травня у Запоріжжі запрацює Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост»

Сьогодні, 18:15

"Обмежень поменшало". В Україні роз'яснили рішення щодо конвенції про захист прав людини

Сьогодні, 18:00

В уряді Німеччини прокоментували вбивство українських військових росіянином

Сьогодні, 17:51

В Одеській області викрито міжнародний канал торгівлі людьми, затримано організаторку

Сьогодні, 17:36

Блінкен розкритикував Китай за позицію підтримки російської оборонно-промислової бази

Сьогодні, 17:33

У якому разі пенсіонерам із Мелітополя доведеться повертати отриману пенсію

Сьогодні, 17:10

Столтенберг в Києві: місце України по праву в НАТО і ми будемо робити все для її членства

Сьогодні, 17:10

У Запоріжжі поліцейські затримали наркозбутницю (фото)

Сьогодні, 16:52

"Україна - частина Європи". У Німеччині виступили за якнайшвидше розширення ЄС

Сьогодні, 16:35

Штрафи для ухилянтів зростуть: скільки доведеться сплатити

Сьогодні, 16:28

Відома журналістка ТСН допомогла родині переселенців із Мелітополя (фото)

Сьогодні, 16:15

Секретарю Бердянської псевдоради Василю Нечету оголосили підозру в колабораційній діяльності

Сьогодні, 16:10

Демократи не підтримуватимуть відставку Джонсона, - конгресмен

Сьогодні, 15:50

Безсмертні цитати Михайла Фоменка про футбол, життя і Україну

Сьогодні, 15:37

На Мелітопольському напрямку ЗСУ відправили бурятів-окупантів на "концерт Кобзона" (фото)

Сьогодні, 15:35

РФ посилить мобілізацію: у квітні Москва не змогла компенсувати великі втрати, - експерт
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Галина

    21 августа 2022, 06:55

    А такие старшие по дому как Нина С. с Ивана Алексеева 18, и ее коллеги, предлагают развесить флаги РФ на балконах выходящих на парк... Ждёт подобных расправа за пособничество

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 18:40

    Во дебил. Сравнил чумазую рашку с Украиной. У нас с 1991 года уже шестой президент, а у них единственный мерзкий убийца путин .

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 18:21

    Красивейший город Украины - Харьков ждёт недоразвитых русских? Которые уже полгода с Белгорода сносят его ракетами с лица Земли? И белгородцы просят власти запускать ракеты не слишком рано, а то им мешают спать ? Та идите вы за русским кораблем !!! Вас проклинает весь Харьков до седьмого колена.Сравнить прекрасную, свободную, мирную Украину с вонюючей рашкой? Правильно написал, не расея, а Зазеркалье. Больные люди , вас даже не жаль

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 17:09

    В украинских городах ждут, когда их "захватят оккупанты" ? Вы в своем уме? Жить в убогой, нищей, несвободной, полицейской, тоталитарной, невыездной стране - конченой рашке? В стране Зазеркалье? Где добро - это зло, правда- ложь, где большинство населения - тупые зомби . Где у власти 22 года кровожадный диктатор, посылающий на войну с мифическими нацистами, детьми, стариками. И кто-то ещё пишет, что мы ждём освобождения. Не смешите, идите лечитесь, или вы это пишете за деньги.

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 14:51

    Твари фашисиские, оставьте их себе на могилки!!)).. Мелитополь Украина

    user avatar Гость гостя

    20 августа 2022, 14:04

    Ритуальный "референдум", пусть даже, в основном, он будет на камеры, отбросит Мелик от Украины, как Донецк, Луганск, и Крым, были отброшены в 2014 году. Надо смотреть правде в глаза. Те кто говорят что это всё ерунда, и нам всё равно что орки замышляют, никто всё равно не признает, и т.д. либо полные идиоты, либо всё понимают, но, почему-то врут, и в успокоители записались. Если хотят освободить Мелик, и прочие захваченные земли, то намного лучше это делать сейчас, до "рехферендума". А цель его, кто до сих пор ещё не понял, "легитимизировать" оккупацию, на Киев, и Запад, им насрать, а вот многие жители оккупированных территорий на это поведутся, и будут более активно сотрудничать с коллаборантами. Зачем далеко ходить, посмотрите на Крым, или Донецк, и всё будет понятно.

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 13:41

    Вот как понять тварь, которая жила в прекрасном украинском Мелитополе и с приходом руссофашистов готова стелиться перед ними и лизать им 7опу.Что в голове такой твари? Укушенная зомби? Истреблять такой биомусор! Предатели никому не нужны!!!

    user avatar Оля

    20 августа 2022, 13:34

    За все прийдется ответить, скоро уже!!!

    user avatar С Булочной

    20 августа 2022, 12:56

    Статистика в 70% может разниться, у меня в доме, 9 этажка, остались пенсионеры и человек 10 возрастом 45-55 лет, остальные уехали, но даже моя Соседка, пенсионерка сейчас в Трускавце, по своим друзьям скажу что остался один человек на Елене. Поэтому не соглашусь с цифрой 70. То что вижу по камере которая снимает вход в подъезд с улицы скажу что цифра 70% вообще не правда, сравнивал по количеству людей октябрь 21 года и количество машин проезжающих мимо дома

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 12:41

    Истиный представитель салорейха -2022, 12:31

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 12:40

    Ты что вы все именно патриоты а у некоторых даже и балконов нет )))

    user avatar С Булочной

    20 августа 2022, 12:31

    Вешайте, я поделаю фото, а потом после деокупация с пневматической винтовки буду по этим окнам стрелять по ночам, приеду на машине, пару раз выстрелю по окнам и поеду. Мстить нужно по хитрому

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 12:18

    Несогласные могут збыраты кошты на фарбу дабы покрасить все урны в жёвто-блякытный.

    user avatar За Мелитополь

    20 августа 2022, 12:18

    Тряпка есть тряпка!!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гостья

    20 августа 2022, 11:52

    После деоккупации пригодятся полы мыть.

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 11:33

    Не, мне на балкон не нужно. У меня балкона нет. Мне полы в общественном туалете мыть нечем. Я уборщицей работаю, а инвентарь новая власть нам не выдаёт. А эта тряпка как раз подходит для мытья загаженного обоссаного туалета. .

    user avatar Гость

    20 августа 2022, 11:15

    Красивая, еще и умная!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.