Стрічка новин

    Сьогодні, 14:26

    Стало відомо, коли в Мелітополі з'явиться дротовий інтернет провайдера "Медіана"

    Сьогодні, 14:26

    Чи буде наступ окупантів на Запорізькому напрямку

    Сьогодні, 14:00

    "Готові застосовувати всі види зброї": Медведєв вибухнув погрозами через постачання Україні ракет із США

    Сьогодні, 13:37

    Потрібно 10 років: мелітопольців обдурили з російською пенсією

    Сьогодні, 13:30

    СБУ опублікувала ексклюзивне відео сьогоднішнього обміну полоненими

    Сьогодні, 13:25

    У Запорізькому районі знешкодили залишки снарядів РСЗВ “Ураган”

    Сьогодні, 13:00

    Сприятливі дні для пересаджування кімнатних рослин 2023 року: дати за місяцями

    Сьогодні, 12:58

    "Російська армія занадто слабка" – на рашаТБ визнали, що окупанти не зможуть утримати Мелітополь (відео)

    Сьогодні, 12:47

    У Києві перекинулася карета "швидкої", є постраждалий (фото, відео)

    Сьогодні, 12:23

    Ворог обстріляв майже 30 населених пунктів у Запорізькій області

    Сьогодні, 12:22

    Як приготувати солоні бельгійські вафлі з сиром: простий рецепт

    Сьогодні, 12:09

    У Мелітополі окупанти затримують зарплати та пенсії - Іван Федоров (відео)

    Сьогодні, 11:45

    Авіакатастрофа у Броварах: стало відомо, коли розшифрують "чорну скриньку"

    Сьогодні, 11:30

    Росія "внесла" окуповані території України до Південного військового округу - розвідка Британії

    Сьогодні, 11:23

    Стало відомо, в яких школах Мелітополя окупанти розміщують особовий склад і БК

    Сьогодні, 11:20

    У Каховському водосховищі, з якого на ЗАЕС подається охолоджувальна вода, знижується її рівень

    Сьогодні, 11:15

    Ігнат про загрозу ракетних ударів з Білорусі: треба завжди бути готовими до атак

    Сьогодні, 11:11

    У Росії видають овочеві набори сім'ям "мобіків", яких кинули на війну в Україну (відео)

    Сьогодні, 10:55

    Одеса знову залишилася без світла через ще одну масштабну аварію на підстанції

    Сьогодні, 10:37

    У Мелітополі лютують окупанти - "шмонають" навіть студентів

    Сьогодні, 10:32

    Майонез, банани та яєчна шкаралупа: які продукти стануть гарним добривом для кімнатних рослин

    Сьогодні, 10:18

    Запорізький поліцейський під час вибуху прикрив собою жінку

    Сьогодні, 10:10

    Франція та Італія навесні передадуть Україні сучасну протиракетну систему Mamba

    Сьогодні, 09:57

    У Мелітополі водій маршрутки здивував добрим вчинком

    Сьогодні, 09:52

    Турецькі компанії продали Росії американську електроніку, яка потрібна армії - WSJ
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      15

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Студент тдату

      13 сентября 2022, 12:27

      А де Захарченко Е.Г?

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 17:54

      Сволочи. Всех надо выселить из города

      user avatar Сергей

      01 сентября 2022, 16:09

      Доктора наук, преподаватели..не бедные люди, что ж вам не хватало, сволочи подлые?Эти Карманы,назаренки,нестеренки , болтянские... Точно овцы...Противно, перекрасились на ходу, иуды, продавшие за 30 серебрянников родной вуз, который вас в люди вывел.

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 15:07

      Не понимаю кем надо быть по жизни, чтобы идти на сотрудничество с убийцами.

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 13:24

      А где педуниверситетские?

      user avatar Вася

      01 сентября 2022, 11:41

      Большая ко всем просьба, Нестеренко не трогать, я её хочу расстрелять лично

      user avatar Выпускник ТГАТУ

      01 сентября 2022, 09:53

      Эй вы, обращаюсь к вам, предатели! Учась в ТГАТУ, со многими из вас я "пересекался" по учёбе. Теперь понимаю, что это были волки в овечьей шкуре!!! Знайте, общаясь со многими своими сокурсниками - вас все просто презирают!!! Радует одно, что в моём родном университете порядочных людей оказалось подавляющее большинство, как преподавателей так и студентов!!! Обращаюсь теперь к тем, кого обманом и циничной ложью заманили учиться в псевдовуз на три буквы... Бросайте к чертям эту учёбу!!! Там остались только черти работать. Они уже и по рашке разъезжают в надежде, что их там потом примут... Но пусть знают, что предателей нигде не хавают, даже в рашке!!! Мелитополь скоро, очень скоро очистится от всей нечести! Всё будет Украина!

      user avatar За Мелитополь

      01 сентября 2022, 08:57

      На ЖД вокзале тоже много предателей!!! Почему их ФИО не печатаете? Город должен знать своих "героев"!! Мелитополь Украина!

      user avatar Студент

      01 сентября 2022, 08:40

      Чтоб вы здохли ,твари, и вся ваша свора-родня!.. сколько ураинцев жестоко пытали и убили те, кому вы теперь сапоги лижете... НЕДОПРЕПОДАВАТЕЛИ... ПОВЕСИТЬ ГАДОВ!

      user avatar Просто так

      01 сентября 2022, 08:38

      У навчальному закладі відбувається не тільки навчальний, а навчально-виховний процес. Питання: чому можуть навчити ці викладачі-колоборанти нашу молодь - як зраджувати Батьківщину на власному прикладі!!! Окупація Мелітополя для усіх здравомислячих людей - явище тимчасове!!! Раджу усім зрадникам замислитися!!! Все буде Україна!!!!!!!!

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 08:22

      Для фашиста 9:13.. Они тебе тоже скажут брависсимо, когда их поставят к стенке!! Тварь, как можно вломиться в чужое государство и качать права?! расияне - это скот!! Мелитополь Украина!

      user avatar Пи*ару от 7.23

      01 сентября 2022, 08:11

      Ти ще су ка плакати за ним будеш чмо, з цих виб ляд ків, що прийшли до влади, адекватних нуль. Тож молись, щоб Українська влада повернулася, а то будуть як в параші контейнерні площадки усією владою урочисто відкривати замість басейнів.

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 07:50

      Что ж все про педагогов и педагогов... Покажите наконец-то наших доблестных железнодорожников, которые побежали прислуживать оккупантам.

      user avatar Гость

      01 сентября 2022, 07:43

      Украина однозначно освободит Мелитополь!! Что тогда запоёт эта свора?!!!

      user avatar За Мелитополь

      01 сентября 2022, 06:34

      А как же Мазилин С.Д...?.. он тоже перешёл на сторону оккупантов!!! Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.