UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 06:10

На Запорізькому напрямку Сили оборони успішно відбили атаки ворога- Генштаб

Сьогодні, 06:06

Суд арештував мера Сум з можливістю застави у розмірі 3 млн гривень

Сьогодні, 06:00

Двом директоркам шкіл Мелітопольського району, які пішли на співпрацю з окупантами, оголосили підозру у держзраді (фото)

Сьогодні, 06:00

Теракт в Оленівці: ООН представила новий звіт із спростуванням версії з HIMARS – подробиці розслідування

Вчора, 20:20

Очікуємо на певні рішення від наших партнерів: Зеленський про поставки нових систем ППО

Вчора, 20:10

Жахлива ДТП у Венеції: пара запізнилася на автобус на 2 хвилини

Вчора, 19:48

На Запорізькому напрямку ЗСУ взяли в полон військового рф (відео)

Вчора, 19:33

Вкусила господаря за руку, а через 4 дні померла: у Києві зафіксовано випадок сказу у кішки

Вчора, 19:18

У Чехії затримали українця, який підірвав петарду в інтимній зоні дружини

Вчора, 19:17

Актор із Мелітополя розповів, як домагався своєї дружини і, що допомагає йому перейти українською (відео)

Вчора, 18:50

Стрілянина з поліцейськими у Дніпрі: з'явилися нові подробиці щодо водійки, яка була за кермом

Вчора, 18:45

На Запорізькому напрямку трапилося безконтактне знищення рабсійської САУ (фото)

Вчора, 18:38

США передадуть Україні тисячі одиниць вилученого іранського озброєння — CNN

Вчора, 18:23

Росіяни навчили мелітопольських студентів зомбувати дітей за правилами (фото)

Вчора, 18:15

Винуватиця кривавої ДТП Олена Зайцева відмовилася звільнятись із в'язниці: тюремники назвали ймовірну причину

Вчора, 18:10

Путіну ввижається, що РФ "має багато друзів у Європі"

Вчора, 17:52

САП проситиме арешту мера Сум із заставою у 10 мільйонів гривень, - джерела

Вчора, 17:33

У 14 років на побачення до військового - у Мелітополі багатодітній матері порадили поговорити з донькою по душах "під пивко"

Вчора, 17:28

Українці завершать роботу, якщо дамо необхідне. Сунак закликав допомогти Україні

Вчора, 17:10

Спецпризначенці ГУР десантувалися в Криму та вдарили по росіянах (відео)

Вчора, 17:10

Паніки нєт: у Токмаку рашисти в терміновому порядку переводять школи на дистанційне навчання

Вчора, 16:52

Червоний Хрест закликав білоруське відділення звільнити голову через депортацію українських дітей

Вчора, 16:42

Мешканці Мелітополя можуть відновити виплати українських пенсій з відеозв'язку

Вчора, 16:35

СБУ викрила ще одну агентурну мережу, її куратор відсиджувався у Бєлгороді

Вчора, 16:20

У Запоріжжі судитимуть шахраїв-”будівельників” (фото)
Всі новини

Опитування

А ви збираєтеся повертатися до Мелітополя після звільнення?

  • Так, обов'язково повернуся додому
  • Ні, залишуся за кордоном
  • Ні, залишуся в іншому регіоні України
  • Подивитися результат

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 15:47

    Интересно, когда русофашне придет время драпать из Мелитополя, они это назовут "актом доброй воли" или "отвлекающим маневром"? )))

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 10:26

    кто знает когда лутче убирать канаплю

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 10:22

    вы друг другу доказуете что мелитополь украина?или сами себя успокаиваите?

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 10:18

    Шапурова. Сука свинорвлачя беги быстрее тварь

    user avatar 10

    11 сентября 2022, 10:12

    Только дурак не видит, что Рашке конец.

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 10:08

    Мелитополь - Украина! Кацапське падло геть з нашої землі! путін -Хуйло!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 09:56

    путин -хуйло!!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 09:01

    Для дыбилушки 8:56.. Так просто читай, что сам пишешь!!)))) дыбилушка..дыбилушка..страна дураков!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:45

    пуйло - х@йло!!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:44

    Для орка 8:36.. Когда копируешь, проверяй граматику!!))). Тебе уже написали, как пишется слово " УБИДИТЕЛЬНО"... Жесть... раша не может писать на свём же языке!!))). Страна изгой!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:40

    УбЕдительно,не знаешь грамоты,нехер лезть в комментаторы!Пуйловане бегите,пока мост цел!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:36

    В Донецк пуйловане тоже пришли без спроса,и насчёт детей погибших там не сравнимо с потерями детей сейчас...если бы пуйла в Донецке задушили В 14-м году,не было бы этого сейчас....

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:30

    Для орка 8:14.. Ты сука молчи за детей!!! Вы бл@ди сколько детей покалечили? Скольких жизни лишили?.. Вы фашисты и пуйло ботоксное во главе , на троне!! Весь мир от вас шарахается, как от прокаженных!! Вы стали изгоями!!! Мелитополь Украина!

    user avatar 7:48

    11 сентября 2022, 08:14

    А как насчёт донецких детей? Или это не отдельная тема, а ничто, потому что где-то там далеко от Мелитополя...А как жить дальше мелитопольской девочке, пострадавшей от "мелитопольских партизан"?

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 08:14

    Так будут подробности о Донецком и херсонском успехах?! Или это так, для дэбильных бешенцев было написано?

    user avatar Сосед

    11 сентября 2022, 08:06

    Балика в бочку. За братом.

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 07:48

    Нафиг это все было затевать?Было у Пушкина ВСЕ!Деньги,вес в политических кругах,а теперь что?Позор страшный,сколько своих людей погубил и техники,то,что украинских детей и людей убил,это вообще отдельная тема!Вот дурак!Теперь ни Крыма,ни Украины,ни денег,все уйдет на репарации,и величайший позорняк на весь мир!

    user avatar Гость

    11 сентября 2022, 07:47

    Светулик! Курва ты тупая! Подробнее можно о Донецком и херсонском успехе! Смотри чтобы харьковский с пэрэмога в зраду не перерос!!! Тварь тупая!

    user avatar Гарик

    11 сентября 2022, 07:46

    никто путиносранцев сюда не звал..нарываясь на ответочку от нормальной армии,у них сразу полные штаны говна..недофюрер тоже такой сцыкливый..уже обосрался..хлебайте суки..это вам не с безоружными подлостью воевать

    user avatar Синдбад

    11 сентября 2022, 07:31

    Гость, zaлyпку посмoкчи ;)

    user avatar Синдбад

    11 сентября 2022, 07:30

    Гость, zaлупку посмокчи ;)

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.