Стрічка новин

    Сьогодні, 07:57

    Очільник Пентагону похвалив ЗСУ за успіхи на полі бою та за вміле використання HIMARS

    Сьогодні, 07:42

    "Українці праві, бо захищають свою землю": верховний лама Калмикії виступив із критикою війни Путіна

    Сьогодні, 07:33

    У Мелітополі вночі над містом літали ракети, а в небі кружляли гелікоптери

    Сьогодні, 07:27

    "Розбігаються, як зайці": експерт пояснив, чому ЗСУ не можуть взяти в котлах багато полоненних РФ

    Сьогодні, 07:25

    Били хлопчика на очах у рідних - Подробиці викрадення підлітка у Бердянську (фото)

    Сьогодні, 07:18

    У Росії визнали анексію Запорізької області та інших окупованих територій

    Сьогодні, 07:12

    "Починається підготовка": РФ потроху стягує мобілізованих на Сумський напрямок

    Сьогодні, 07:06

    У Василівці на блок-посту застрягли близько 3000 осіб – окупанти не випускають

    Сьогодні, 06:48

    Очільниця Міноборони Німеччини повідомила про 16 гаубиць для України

    Сьогодні, 06:41

    Газовий шантаж - у Мелітополі колаборанти вимагають розрахуватися за газ рублями

    Сьогодні, 06:34

    Танки, військові склади та іранські "шахіди": перелік втрат окупантів на фронті за добу

    Сьогодні, 06:21

    Партія миру посилюється: у ГУР розповіли, як кремлівські еліти хочуть відмежуватись від Путіна

    Сьогодні, 06:15

    Українською армією знищено арсенал російської техніки - окупанти в паніці готують оборону у Запорізькій області (фото)

    Сьогодні, 06:06

    На окремих напрямках окупанти самі здаються в полон та залишають позиції - Генштаб

    Сьогодні, 06:00

    З Мелітополя до Кремля на уклін путіну летіли: гаулейтери, ескортниці і зрадник із «відірваною дупою» (фото)

    Вчора, 20:50

    У Фінляндії росіян-дезертирів селять разом із українськими біженцями - соцмережі

    Вчора, 20:33

    Половина чоловіків втекла з Бурятії, на війну беруть "дідів": росіянка розказала про мобілізацію в РФ

    Вчора, 20:25

    У Бердянскому районі окупанти примушують вчителів до колоборації

    Вчора, 20:13

    Зустріч Лукашенка та Путіна в Сочі: про що говорили диктатори та чого хотів президент РФ - експерт

    Вчора, 19:47

    РФ за добу завдала по Україні 4 ракетні і 3 авіаційні удари: що відомо

    Вчора, 19:45

    У МАГАТЕ знають, де знаходиться викрадений росіянами гендиректор ЗАЕС та вимагають його звільнення

    Вчора, 19:33

    Данія, Німеччина та Норвегія профінансують виробництво для України 16 самохідних гаубиць Zuzana 2

    Вчора, 19:07

    "Щедрість" рашистів вразила мешканців Мелітопольщини (фото)

    Вчора, 19:06

    У Мережі з'явилося фото прапора України у Торському Донецькій області

    Вчора, 18:52

    Конституційний суд РФ схвалив "приєднання" окупованих територій України: що відомо
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      22

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar ЗСУ

      14 сентября 2022, 15:54

      Вы пробили Полину? Так она выходит в интернет в районе Днепра?

      user avatar Для Полины

      14 сентября 2022, 11:58

      Как сидела Полина так и сидишь в Днепре или около. Вояка аховая. Беги Лола беги

      user avatar Гость

      14 сентября 2022, 11:09

      Для бездари полины. Вас в россосии даже методички выдумывать не научили))). Ну и что ты дура написала???))) . Это получается ,что недоармия рф , это террористы умеющие воевать только с мирным населением и ракетами бить по мирным!!! Ответка скоро будет,я в этом уверен. Интересно , что будешь визжать когда ЗСУ освободит Мелитополь и Херсон)))

      user avatar Polina для ЗСУ

      14 сентября 2022, 07:49

      Нигде больше такого не будет, а в Харьковской области именно ЗСУ понесли большие потери и сейчас несут. ***//*** А как вам то, как легко без электричества Харьков и область ВС РФ оставили?

      user avatar Гость

      14 сентября 2022, 06:20

      Надейтесь и бздите.

      user avatar ЗСУ

      14 сентября 2022, 05:16

      Полина, ясное дело тот пост не ты писала, просто пошутил. Хотя там правда чистой воды

      user avatar ляля

      13 сентября 2022, 23:36

      ....потому что получили пизды...

      user avatar Гостья

      13 сентября 2022, 22:47

      Большинство мелитопольцев ждут освобождения от рашистов. Мелитополь за Украину.

      user avatar Полина для ЗСУ

      13 сентября 2022, 22:32

      Это Дыркин бесится , я думала вы отличаете меня от таких. **//*** Ну пусть ЗСУ попробуют атаковать Пологи хотя бы, только надо было в несколько раз больше людей в бой пускать.**//*** Так командир дивизиона или дивизии имелся ввиду?

      user avatar Afina для 21:14

      13 сентября 2022, 22:27

      Ты в Харькове!? Зачем? Там же много подлых ВСУ, расставивших технику среди города. Лучше б на западную Украину пока сдрыснул бы! Но будешь , как писал нормальный украинец для бандеровско-фашистской диаспоры "Ви будете тинятись по чужинах, Аж доки дідько всіх не забере ".***//*** Я не развлекаюсь, а несмотря на почти детский возраст , воюю за нормальную жизнь. В Артёмовске была и окрестностях ,,ясно тебе? Приятно когда на весь мир о моей работе говорят, хоть и сильно приукрашают - всё ж не так много всушников , как сказали в МО РФ, зажмурены, но главное , техники перемолото как сказал Конашенков. ***//***И следующей ночью снова в рейд иду, Артёмовск пора освобождать.***//*** Неужели то, как ВС РФ обесточило Харьков, не вразумило тебя?

      user avatar ЗСУ

      13 сентября 2022, 22:10

      Афина, ну я прям не налюбуюсь, это похвально, наконец то ты изменилась в лучшую сторону. Но за предыдущие посты надо извиниться.

      user avatar Афина

      13 сентября 2022, 22:01

      /* Закон физики: Армия РФ получает пиZды и убегает. */ Так было в Харьковской области и так будет в остальных областях Украины.

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 21:45

      Для наташи лученко. При расии будешь ты жить в Магадане , нет лучше в Няндоме Архангельской обл. ))) там класно , всё по домашнему ))) 2х этажные строения , общий туалет ( на очко) душь летом в июле ( хватит помыться )))) вместо асфальта по улицам деревянный настил))) И да лада "калина" 1 шт. и то за дохлого русака папики получили))).

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 21:14

      афина, ты из за щеки высунула уже? Не было так долго? Пока не написали новую методичку? Мне , как бывшему Мелитопольцу , а ныне Харьковчанину интересно бубет посмотреть как тебя на дереве повесят гниду такую.)))

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 20:51

      Так, дуже чекаємо!!!!! Мелітополь - Україна! А всім незгодним - чемодан, вокзал, параша

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 20:47

      Ждите, только езжайте в Польшу и там ждите. Заодно там и останетесь. Ждать долго будете.

      user avatar За Мелитополь

      13 сентября 2022, 20:34

      Для орка 20:22.. Ты это своей матери скажи, ублюдок фашистский!! Мелитополь Украина

      user avatar Афина

      13 сентября 2022, 20:31

      Бодрый вечер, мелитопольцы! Я жива-здорова. ***//**** Большинство мелитопольцев за меня, назад к нацикам не хотят, это стопудово. Ютуб-каналы "Планета турбин" или "РДА групп" прекрасно подтверждение этому. ***//*** Никаких продвижений укров в ЛНР точно нет, даже Григоровку они взять не смогли, но то серая зона. Беспокоит Святогорск - сдавать его нельзя - дальше плохо будет, поэтому там надо эвакуировать жителей и применить Буратино. ***//*** Да,;предали жителей Харьковской области! Хотя о том наступлении, после снятия сил в Херсонскую область, уже месяц говорили военные , эксперты и блогеры. У меня до последнего была надежда, что при выходе ВСУ из Харькова, по ним резко ударит с севера новая группировка из России , ВСК и Искандерами этих всушников рассекут на части и уничтожат. Но решено было заставить их побольше выйти из Харькова. ***//*** В Запорожской обл для ВСУ без шансов.

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 20:22

      Особенно со слезами ждут свои бабки Федоров и Зализецкая. Но увы, ваше время ушло. Сосите писю, господа.

      user avatar За Мелитополь

      13 сентября 2022, 20:18

      Мелитополь Украина!!!

      user avatar Гость

      13 сентября 2022, 19:54

      Дуже чекаем рiдненьку

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.