У Мелітопольському районі вже протягом сорока хвилин чути глухі вибухи.
Найімовірніше, кажуть місцеві жителі, вибухи у районі Молочного лиману. Не виключено, що рашисти продовжують навчати необстріляних солдатів, яких призвали до другої армії миру на війну з Україною.
Також місцеві жителі повідомляють про те, що в нижній частині міста окупанти ходять із металошукачами:
– Сьогодні рашисти ходили з металошукачами містом визу в районі Центрального ринку та перевіряли всі смітники. А за ними йшли 2 військові з автоматами, - повідомляють місцеві жителі.
Після серії вибухів машин колаборантів та підриви у дворах зрадників, у Мелітополі почалася паніка навіть серед поліцейських. Деякі шукають різні причіни і не виходять на службу. Ховаються по селах, в домівках біля моря та в чужих порожніх будинках, щоб після приходу української влади сказати, що вони були гнаними та переслідуваними.
Цієї ночі в Мелітополі також було гучно. Після вибухів містом почався активний рух військової техніки окупантів. У деяких районах міста біля будівель, зайнятих силовими структурами, було чути автоматні черги.