![Мелитопольские коллаборанты обвинили оккупационные власти Кирилловки в "зраде" (фото)](/images/news/2024/07/356304.jpg?1722172750)
А все тому, що головний Приморський бульвар у центрі тимчасово окупованого курортного містечка прикрашає ілюмінація з написом українською – «Кирилівка вас вітає!»
Дивно, але ця ілюмінація дратує навіть не рашистів, а мелітопольських зрадників, які полюють українських активістів і виставляють особисті дані людей у своїй ТГ-смітнику.
Ці манкурти вже накатали донос до ФСБ навіть своїх. Мовляв, 2 роки українськомовна «гірлянда» висить. І ніхто її не знімає.
А може, окупаційне керівництво Кирилівки щось таке знає, чого мелітопольським колобкам ще не сказали?
Насправді, рашисти відчайдушно борються з будь-якими нагадуваннями про Україну. Вони знищують українські підручники, зафарбовують поєднання жовто-блакитних кольорів та змушують підприємців міняти вивіски.
А зрадники, хоч і підкоряються хотівкам своїх нових господарів, так само розгорнуть курс на іншу владу, якщо вона зміниться. Саме тому місцевим колаборантам російські загарбники не дуже довіряють.