![В духе времени - малышам из Мелитопольщины привезли на инструктаж... сапёра (фото)](/images/news/2024/07/355992.jpg?1721819905)
В окуповане Спаське завітали з черговим візитом росгвардійці. Інструктаж спантеличеним малюкам провів сапер. Спасибі хоч не снайпер...
Новину дня опублікував у своєму телеграм-каналі найбільш товариський колаборант, голова окупаційної ВЦА Мелітопольського району Андрій Сигута. Він, відверто кажучи, вже дратує мелітопольців своїм награним пафосом посеред розрухи в селах Мелітопольського району. Але цього разу йдеться не про розруху в селах, а про розруху в головах. Оцініть масштаб маразму самі:
- Сьогодні до нас у гості в село Спаське приїхали співробітники росгвардії, і не просто так, а разом зі справжнім сапером! Наші герої провели цікаву зустріч із дітьми, щоб розповісти, як правильно поводитися, якщо ви виявили підозрілий предмет на вулиці або в школі. Сапер показав дітлахам спеціальні засоби та обладнання, розповів про свою професію і провів важливий інструктаж, - завзято пише Сігута.
На звітному фото - діти, вишикувані перед «справжнім сапером». За їхніми переляканими обличчями і без слів зрозуміло, в якому вони шоці від «цікавої зустрічі»...
Нагадаємо, чого-чого, а кринжу у росгвардії та їхнього промоутера Сігути, є сповна. Так, до Дня захисту дітей, він із подібним захопленням відзвітував про зліт підлітків у Тихонівку. Там Сігута розтікся єлеєм по траві, розповівши про «двох справжніх солдатів», які вчили дітей встановлювати намети і розповіли про... доблесть і мужність.