![Под Мелитополем сгорел продовольственный магазин](/images/news/2024/07/356182.jpg?1722007492)
Через "талановите" господарювання окупаційної влади, на Мелітопольщині одна за одною відбуваються масштабні пожежі.
У ніч з 25 на 26 липня на вулиці Гризодубовій у Мелітополі згоріло відразу кілька торгових павільйонів. Займання виникло через замикання електропроводки.
Як з'ясувалося, тієї ж ночі сильна пожежа вирувала і в Мелітопольському районі.
У селі Шелюги близько першої ночі загорівся продовольчий магазин.
Вогонь спалахнув на площі 80 квадратних метрів. У його гасінні брало участь кілька нарядів окупаційної МНС. Боротьба з відкритим полум'ям тривала близько трьох годин. Внаслідок займання знищено покрівлю, продовольчі товари, електрообладнання.
Найімовірніше, причина пожежі та сама - замикання електропроводки внаслідок стрибків напруги в мережі. Місцеві жителі кажуть, що, окрім планових та раптових відключень, їм доводиться стикатися з проблемами нестабільної подачі електрики та постійних перепадів.