![Еще один предатель: житель Мелитополя поверил в «русский мир» и получил подозрение (фото)](/images/news/2024/07/356120.png?1721957970)
Уродженець Мелітополя Віталій Брагінець побачив своє майбутнє під російським триколором і пішов на службу до окупантів.
За зраду батьківщини рашистський міньйон уже отримав підозру про колабораціонізм.
Досьє
- ПІБ: Брагінець Віталій Вікторович
- Дата народження: 13.08.1974 (49 років)
- Населений пункт: м. Мелітополь, Запорізька область
Уродженець Мелітополя Віталій Брагінець - яскравий представник недалекого маргінального осередку суспільства, який, на жаль, трапляється серед прекрасний жителів України.
Звичайний пристосуванець і любитель застіль, Брагінець не досяг успіхів ні в навчанні, ні в кар'єрі. Мабуть, єдине, чим він відзначився - отримав підозру в колабораціонізмі. Явно не те, чим варто пишатися. Але про це трохи пізніше.
Майбутній зрадник закінчив 9 класів Мелітопольської школи №1, після чого пустився у вільне плавання. На сторінках колобка відсутня будь-яка інформація про інші навчальні заклади, тому добре, якщо Віталік пройшов хоча б ПТУ.
З роботою у Брагінця теж не особливо складалося - здебільшого доводилося перебиватися якимось підробітками. Відомо, що наразі офіційно він не працевлаштований.
Зате дітей Брагінець робити все-таки навчився - разом із дружиною Іриною має двох доньок. До початку повномасштабної війни дівчатка навіть одягалися у вишиванки. Однак після 24 лютого 2022-го року він вирішив, що найкращим майбутнім для дітей може стати батько-зрадник.
На початок повномасштабної війни Брагінець разом із сім'єю проживав у селі Стульневе Бердянського району. Там любитель русского мира і вирішив будувати свою кар'єру під окупантами.
Зрозуміло, кар'єри не вийшло - лише стандартний підробіток... На фейкових виборах фейкових депутатів. Рашисти запропонували Брагінцю стати членом так званої «дільничної виборчої комісії №347 Чернігівського муніципального округу».
У його обов'язки входило працювати підмитайлом і прибиральником приміщення «дільниці». Крім того, колобок активно агітував односельців голосувати за представників псевдо-влади і розпинався про те, який же прекрасний «русский мир».
Ба більше, разом з озброєними рашистами колаборант лазив чужими подвір'ями зі скринькою для голосування, схиляючи людей поставити «правильну» галочку.
Відомості про Віталія Брагінця знаходяться в базі «Миротворець». Він перебуває там як зрадник батьківщини, пособник російських окупантів, а також співучасник злочинів росії проти України та її громадян.
За зраду перед українським народом і замах на суверенітет країни Брагінець уже отримав офіційну підозру в колабораційній діяльності за ч.5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot