![По поручению путина - мелитопольский гауляйтер Балицкий открывает на ВОТ центр милитаризации детей "Маяк" (видео, фото)](/images/news/2024/07/356270.jpg?1722103387)
Цього разу головний зрадник Мелітополя - так званий губернатор Запорізької області відкриває об'єкт, як він сам сказав, всеросійського масштабу.
Мілітаризація і зомбування дітей та молоді в рф не знає меж. Дитячі табори і бази відпочинку на окупованій частині Запорізької області перетворюються на полігони підготовки найманців і терористів.
Так званий губернатор Запорізької області Є. Балицький, який не з'являвся понад місяць на російських центральних телеканалах, з'їздив на килим до путіна. Після чого став активно піарити створення чергового військово-дитячого центру "Маяк". Відкриють його в Бердянську.
12 липня Балицький особисто зустрівся з путіним.
«Насамперед подякував главі держави за допомогу у відновленні об'єктів освіти та соціальної сфери регіону. Це велика робота шкіл, дитячих садочків, будівництву та запуску освітніх і курортних об'єктів для молоді: філії міжнародного центру «Артек» «Червона гвоздика», мелітопольського онкологічного центру, цілорічного центру «Маяк» у Бердянську», - відзвітував про візит до бункерного псевдогубернатор.
Що таке теперішня «Червона гвоздика», про яку згадує Балицький, ми вже писали. Дитячий табір окупанти переробили на терористичну базу, де готують із підлітків і дітей майбутніх найманців. У цьому таборі дітей навчають:
- Створювати пропагандистські Телеграм-канали і готувати для них специфічний контент;
- Ставити розтяжки;
- Збирати і розбирати автомати;
- Штурмувати цілі;
- Влучно стріляти.
Готують юних ДРГшників, яких мають намір використовувати як гарматне м'ясо. Вся підготовка проходить в ігровій формі. Із засіків політруки дістали стару радянську гру «Зірниця». Усі заняття проходять на березі моря в умовах, наближених до реалій війни. Гру навіть не переназивали - «Зірниця 2.0».
Ось, власне, кадри військової підготовки відпочивальників у таборі «Червона гвоздика».
Дичина в тому, що табір «Червона гвоздика», названий окупантами «філією “Артеку”, було відкрито в день захисту дітей.
А от центр "Маяк" зрадник Балицький називає «фасадом росії» і «форпостом русского мира».
«Створення подібних центрів є частиною системної політики окупантів, спрямованої на знищення української ідентичності та виховання лояльного до росії молодого покоління на тимчасово окупованих територіях», - резюмувала голова ВЦА Бердянська Вікторія Галіцина.
Схоже, що Балицький знову намагається відбілити своє реноме злодія в очах путіна. І робить це за рахунок теми мілітаризації підростаючого покоління.
Дуже вже сподобалося путіну, як у тимчасово окупованій частині Запорізької області перевиховують юне покоління руками колаборантів.
«І сьогодні ми офіційно відкриваємо оновлений освітній центр «Маяк» у місті Бердянську, не просто піонерський табір, а цілорічний освітній центр», - радісно заявив Балицький.
Природно, не обійшлося без брехні. Балицький на камери пропагандистів підлизував Кремлю, розповідаючи, що в Україні нібито нічого не будувалося. А лише експлуатувалися школи, побудовані в СРСР.
Але інтернет пам'ятає все: і з пам'яті мелітопольців навіть за 2 з гаком роки не стерти грандіозні будівництва та ремонти в українському Мелітополі, що проводились до повномасштабного вторгнення в останні 5 років щонайменше. Ба більше, будівництво льодової арени, водноспортивного комплексу, капремонт спортивної школи, лікарень, шкіл 15, 8, 1 та інших навчальних закладів Балицький та компанія колаборантів навіть намагалася якось видати за свої заслуги. Мелітопольці лише висміяли цей блеф зрадника.
На відміну від «Червоної гвоздики» центр «Маяк» окупанти обіцяють зробити місцем не тільки для відпочинку, а й навчання. А його вплив поширюватиметься не тільки на захоплені території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, а й на всю континентальну росію.
Іншими словами, з молоді не тільки з усіх ТОТ, а й з так званої «континентальної росії» в цьому центрі готуватимуть бойове братсво путіна.