![В Мелитополе директор завода угрожает сотрудникам призывом в армию рф за отказ голосовать (фото)](/images/news/2022/09/299452.jpg?1664217498)
У Мелітополі окремі керівники підприємств останнім часом вже починають персліувати своїх підлеглих, які не підтримують Росію.
Так, своє справжнє обличчя показав Олександр Акімов власник ТОВ «Автопривод». 2014 року син бізнесмена опинився в центрі скандалу.
Мелітопольський блокпост, який з автомобільних покришок спорудила місцева самооборона для захисту від сепаратистів, демонстративно спалили сепаратисти.
На блок посту було двоє самооборонівців, коли до них підійшла група молодих людей. Як стверджують свідки, це були члени так званої оборони антимайдану, які завжди збиралися на мітинги, що проводила сепаратистка, нині гауляйтер Кирилівки Катерина Уманець. Незважаючи на те, що на посаді ДАІ перебували міліціонери, сепаратисти демонстративно зруйнували пост самооборони та підпалили на ньому автопокришку. Міліціонери, які спостерігали за цим, ніяких дій не зробили.
Як стверджують свідки, керував молодчиками Андрій Акімов, син власника мелітопольського ТОВ "Автопривід". У соціальних мережах Акімов розміщував заклики самопроголошеного прем'єра Криму Аксьонова підтримати терористів південно-сходу, пише «Антикор».
Після подій 2014 року та скандалу із сином власник заводу причаївся. Розповідав усім нібито переорієнтував підприємство на Європу і оготовый укласти договір із Німеччиною. А у 2021 році на промисловій виставці під час святкування Дня міста Акімов несподівано приголомшив губернатора Олександра Старуха:
- Експортуємо на великовантажні двигуни євро-4 та євро-5. Перейшли на середні двигуни нового покоління євро-4, євро-5 та євро-6 і постачаємо постійно поки що на Росію. У Європі нас не хочуть бачити, бо в Україні війна».
А з приходом окупаційної влади Акімов розправив крила і навіть переслідує людей за проукраїнську позицію, скаржаться заводчани:
- На заводі «Автопривід» директор Акімов та все його оточення колаборанти. До них на завод приїжджають військові Росії, як до себе додому. А почався «референдум», так вони сказали робітникам: або ви голосуєте, або я вас від армії відмазувати не буду. Проголосував майже весь завод. Один цех утримався. Не знаю, що буде далі.
Дуже чекаємо повернення в Україну до свого рідного та улюбленого міста Мелітополь. Дуже віримо у наше ЗСУ, і чекаємо швидше на звільнення всіх наших міст, і всіх територій, - повідомляє один із співробітників заводу «Автопривід».
До речі, недалеко пішов від Акімова і ще один директор - аматор російського світу:
– На заводі «Світанок» керівники та вся адміністрація отримали російські паспорти. Після цього вони влаштували бенкет на весь завод, - повідомляють підлеглі.
Раніше ми повідомляли про те, що керівник ще одного підприємства ТОВ «Група компаній «Турбоком» Володимир Овчеренко забруднився в історію з переведенням у готівку коштів держбюджету України (Національної Служби здоров’я України) на суму понад 1 млн. грн.