Стрічка новин

    30-11-2022, 20:50

    Британія запровадила санкції проти РФ за мобілізацію

    30-11-2022, 20:42

    У Запорізькій області українські військові знищили рашистську установку РЕБ

    30-11-2022, 20:22

    Литва виділила ще 13 млн євро для України: на що витратять гроші

    30-11-2022, 20:14

    Байден у крайньому випадку погодиться на військовий сценарій, щоб Іран не одержав ядерну зброю

    30-11-2022, 19:57

    Окупанти в Мелітополі привезли вчити "російському світу" освітян з Дагестану

    30-11-2022, 19:46

    На Запорізькій АЕС в Енергодарі окупанти призначили нового директора

    30-11-2022, 19:30

    Глава Мінінфраструктури подав у відставку

    30-11-2022, 19:19

    Посол України в Іспанії розповів подробиці вибуху: був пакунок, наслідки могли бути серйознішими

    30-11-2022, 19:16

    ВСУ, ймовірно, візьмуть Крим в оточення ще цього року і підуть на Мелітополь, - військовий аналітик Гетьман

    30-11-2022, 19:10

    У Києві прихильник радянської символіки "замінував" Офіс президента (фото)

    30-11-2022, 18:44

    Як захистити хліб від цвілі без холодильника: топ-3 лайфхака

    30-11-2022, 18:40

    Міністерство оборони України призначило нове керівництво Мотор Січі: хто він (фото)

    30-11-2022, 18:33

    Росія готується до нової хвилі мобілізації: у Генштабі назвали терміни

    30-11-2022, 18:29

    Впіймав вірус ссср - зрадник просить окупантів зробити Мелітополь містом минулого (відео)

    30-11-2022, 18:18

    Росії знову примарилась "анексія" Польщею західних областей України: що видав Наришкін

    30-11-2022, 18:03

    СБУ повідомило про підозру заступнику голови Держдуми РФ, який володіє українською VS Energy

    30-11-2022, 17:54

    Рівень брехні на висоті – у Мелітополі окупанти обіцяють безперешкодний виїзд

    30-11-2022, 17:37

    У Запоріжжі п'яний водій збив неповнолітню дитину та її матір- дитина в реанімації

    30-11-2022, 17:35

    Нардепка від ОПЗЖ Льовочкіна достроково склала мандат ВРУ

    30-11-2022, 17:09

    У Мелітопольському районі окупанти набирають обслугу у віджаті відпочинкові бази

    30-11-2022, 17:08

    Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

    30-11-2022, 16:54

    У Вінниці затримали зрадницю, яка допомогала окупантам захоплювати Херсонщину (фото)

    30-11-2022, 16:36

    "Отримують автомат, без броніків і касок, і роблять набіги на наші позиції": в ОП розповіли, як РФ знищує своїх вояків під Бахмутом

    30-11-2022, 16:30

    У Запоріжжі більше людей зможуть отримати гуманітарну допомогу

    30-11-2022, 16:27

    В Мелитопольском районе двум директорам школ грозит до 15 лет лишения свободы (фото)
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      10

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      01 октября 2022, 23:53

      Пидары ращисткий горите суки в аду!!!!

      user avatar Гость

      01 октября 2022, 21:38

      То лягушонка в коробочонке едет(ВСУ на химмарсах!)Жопа Русне!

      user avatar серб

      01 октября 2022, 20:36

      В(с)оплями свидомитов удовлетворён!

      user avatar лилиПутин

      01 октября 2022, 18:17

      Я первый в мире диктатор который объявил своими территории из которых моя армия убегает. Ліман - це Україна. Слава ЗСУ

      user avatar Гость

      01 октября 2022, 18:09

      Серб умри

      user avatar Гости(местные)

      01 октября 2022, 17:43

      Не знаю,как салорейх,но если бы украинцы не питались салом,то Лиман сегодня с Кременной не сдохли бы!Слава Салорейху и его защитникам ВСУ!

      user avatar Гость

      01 октября 2022, 16:43

      Нацик 17:37, убийцы, это вы, вонючие укропидары. Вам уже не жить. Вопите , тварье конченное , вас всех кончат.

      user avatar Гость

      01 октября 2022, 16:37

      серб, тебя башкой в детстве не роняли? С кем Бог ? С убийцами, насильниками , захватчиками???хороший кацап-дохлый кацап. Слава Украине!!!

      user avatar Гость

      01 октября 2022, 16:35

      Серб ,респект тебе. Салорейх здыхает , а потому фигню всякую вбрасывает.

      user avatar серб

      01 октября 2022, 16:12

      Салорейху - край! На небе - Бог, на земле - Россия!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.