![Гауляйтер Е.Балицкий предупредил - из оккупированых территорий детей будут вывозить в Крым](/images/news/2022/10/300360.jpg?1665067024)
Про це заявив фейковий тимчасово в.о. губернатора Запорізької області Євген Балицький. Така ж сама ситуація з вивозом дітей в росію була і в Маріуполі.
- Дітлахів по можливості вивозитимемо до Криму, хоча б прибрати їх з-під обстрілів, - сказав Балицький.
Насправді російські окупанти вкотре намагаються прикритися українськими дітьми, як живим щитом. У багатьох випадках окупанти усвідомлено прикриваються мирними людьми, як, наприклад, на блокпосту у Василівці. Але найгостріше їхня цинічна зневага людськими життями проявляється, коли заходить розмова про дітей: для своїх пропагандистських маніпуляцій російські терористи здійснюють масове пересування дітей по регіонах, в яких йдуть бойові дії. Тому окупанти оголосили, що розпочинають кампанію з масового відправлення мелітопольських дітей до Криму.
РФ незаконне вивезення українських дітей з окупованих територій інтерпретує як евакуацію. Тюмень, Іркутськ, Кемерово, Алтай – у ці російські міста ворог незаконно вивіз понад тисячу українських дітей, які проживали у Маріуполі.
Зазначається, що малюків незаконно всиновили у різних регіонах країни-терориста. Ще понад триста нелегально вивезених із Батьківщини українських малюків рашисти розмістили у закладах утримання Краснодарського краю.
Всі викрадені українські діти мали вкрай негативне ставлення до країни-агресора, але за словами обудсмена їх "навчать любити росію".
Тиждень тому у Мелітопольських школах оголосили про майбутній медогляд учнів. Незгодних пройти огляд лякають невиплатою обіцяних 10 тисяч рублів або видворенням зі школи.