Рашисти не мають інформації про списання комунальних заборгованостей. Мелітопольці тикають "асвободителів" носом у обіцяні блага. Загалом, дорога редакція, ми шоковані...
В одному з рашистких пабліків Мелітополя з'явився піст зі щирим подивом редакції. Мовляв, надходить багато запитань про обіцянку списання боргів за воду.
Але редакція каналу, мало того, що не бачила жодної підтвердженої інформації щодо цього, але й просить поділитися, де мелітопольці зустрічали повідомлення щодо списання боргів за комунальні послуги.
Мелітопольці, очікувано, здивувалися безпосередньості рашистів, і миттєво накидали у коментарі під постом потрібних посилань із їхнього ж диво-каналу.
Хтось навіть надіслав фото статті зі спецвипуску місцевої газети "Таврійські вісті" # 7 (68) від 30 травня 2022 року. У ній на другій смузі хоч і чорним по білому, але в яскравих фарбах розповідається про те, як росія спише всі комунальні заборгованості "звільненим" мелітопольцям.
Хтось із перевзутих городян у коментарях почав соромити збентежених мелітопольців, говорячи про списані комунальні борги, які сформувалися у мелітопольців станом на 1 березня.
Ось тільки у цьому "атракціоні небаченої щедрості" виграли лише злісні неплатники. Регулярно оплачуючі комунальні послуги, мелітопольці, точно не встигли накопичити хоч значні борги за пів-місяця лютого.
Не секрет, що здебільшого городяни оплачували комуналку до середини місяця, тобто розрахувалися за рахунками до 15 лютого.
Сподіватимемося, що дорога редакція або розбереться, що робити з невиконаними обіцянками по суті, або хоча б не дискредитуватиме сама себе і робитиме нерви своєю некомпетентністю читачам, яких і так, раз-два й усе.