![Из Мелитополя уже начали выезжать коллаборанты, а оккупанты готовят провокации (фото)](/images/news/2022/10/301600.jpg?1666258336)
Ситуація на Херсонському та Запорізьких фронтах не на користь росармії. Це вже чітко розуміють колаборанти та починають виїжджати з міста.
За словами місцевих жителів, сьогодні було помічено невеликі колони чорних представницьких позашляховиків - з держномерами та без них.
Люди кажуть, такі групи по 2-3 авто іноді супроводжують поліцейські автомобілі. Усі вони прямують на південь, повідомляють інформатори Власті.нет.
Також із джерел в окупаційному військкоматі стало відомо, що спеціально під введення воєнного стану російське командування наказало провести пару провокацій у міських громадських місцях. Зокрема, у центральному парку ім. Горького вночі знайшли попередньо підкинуту зброю та боєприпаси.
Є інформація, що сьогодні-завтра у Мелітополі можливі провокації.
Раніше ми повідомляли про те, що вже навіть у рашистських ЗМІ розганяють інформацію про те, що на Запоріжжі ситуація на фронті напружена і не на користь окупантів. Підрозділи та міністерства так званої Військово-цивільної адміністрації за прикладом Херсона вже готуються до втечі.
До речі, з Енергодару окупанти вже драпають. Звісно, що вивозять все награбоване. Місцевим вдалося зняти, як орки вивозять меблі, чайники, холодильники та інші речі з готелю «Скіфська». Але місцеві не виключають, що це просто ротація рашиків.