![В Мелитопольском районе оккупанты готовят списки на депортацию](/images/news/2022/10/301626.jpg?1666274941)
Російські загарбники вийшли нового рівня. Якщо раніше батькам школярів, які відмовлялися віддавати дітей у вирішення школи погрожували лише позбавленням батьківських прав, то тепер обіцяють депортувати.
Так, жителі Кирилівки повідомляють, що у курортному селищі представники окупаційних служб ходять будинками та змушують ходити всіх дітей до школи. Батькам тих дітей, які не ходять до захопленої росіянами школи, загрожують включити до списків на департацію.
Нагадаємо, раніше погрожували позбавленням батьківських прав та штафами, а тепер зрозуміли що краще депортувати та відібрати майно. Нагадаємо, вибухів на території тимчасово окупованих міст України все більше. "Раптом" детонують пристрої в машинах і квартирах рашистів, "чомусь" вибухають склади з ворожими боєприпасами, які нерідко мають саме в школах, прикриваючись дітьми.
Український партизанський рух набирає обертів. Патріоти перейшли від мирного спротиву до чіткої організації та координації з українськими спецслужбами.