![Какие поводы ищут оккупанты, чтобы не выпустить жителей Мелитополя через Васильевку](/images/news/2022/10/301687.jpg?1666343229)
Кількість мешканців Мелітополя та району, які виїжджають через КПП «Василіка», за останній тиждень знизилася до 40 осіб.
Рашисти шукають будь-якої нагоди, щоб не випустити людей. Так, за вчора через блок-пост у Василівці проїхали 39 мешканців Мелітополя та району. З Мелітополя виїхали 26 осіб: 13 жінок, 5 дітей та 8 чоловіків.
Із Запоріжжя до Мелітополя також вдалося проїхати, проте небагатьом. Під час тривоги нікого не випускають.
Як повідомляють мелітопольці, без письмового документа із комендатури ВГА Мелітополя виїхати неможливо. А військові росії шукають будь-який привід, щоб не випустити.
- Ми були в комендатурі, заповнили анкету і нам сказали чекати на дзвінок. Щойно нам зателефонували, ми сіли в машину і вже були у Василівці. Однак там сказали, що нас не внесли до списків на виїзд. Зажадали письмового документа. Усі наші переконання в тому, що з комендатури нам самі зателефонували і сказали, щоби виїжджали ні на кого там не діють. Довелося повертатися до Мелітополя, – розповідає мешканець Мелітополя.
Також мелітопольці повідомляють про те, що навіть із перепустками чоловіків до 35 років заводять в окрему кімнату та ведуть опитування, як на фільтрації у Криму. У всіх беруть дані про те, до кого на підконтрольній в Україні території виїжджають мелітопольці і обов'язково під особистий підпис потрібно вказати мету виїзду та дату повернення.
Раніше ми повідомляли про те, що до Мелітопольської першої міськлікарні завезли понад 30 поранених. Зраднику Ігорю Маслову, який очолив станцію переливання крові, доручили терміново створювати запаси крові для військових.