![Без тени зазрения - рашисты в Мелитополе отчитались о коммунальных "достижениях"](/images/news/2022/10/301699.jpg?1666350010)
Особливу подяку за відновлення інфраструктури адресовано співробітникам мелітопольського водоканалу.
Як повідомляється у рашистких пабликах, співробітники МУП "Водоканал" провели перекладку каналізаційного колектора на вул. Осипенка, промили та прочистили каналізаційний колектор на бульварі 30 років Перемоги та прочистили каналізаційні колодязі на Новому Мелітополі.
Автори пропагандистських каналів окупаційної влади ліплять святе з грішним і не червоніють. Навіть просто перерахувавши досягнення пересічного робочого дня комунальних співробітників, вони не забули зазначити, що нібито після бездіяльності української влади турбот у комунальників вистачає.
Ось тільки забувають відзначити, що каналізація у Мелітополі (і не тільки каналізація, а ще й владна верхівка) не чищена у Мелітополі останні 8 місяців. І річ тут зовсім не в співробітниках комунальної сфери. Вони свої прямі обов'язки виконують відповідально та злагоджено, не лише в окупації, а й упродовж останніх кількох десятків років.