![Мелитополь отмечает День освобождения города - оккупанты устроили шабаш](/images/news/2022/10/301865.jpg?1666518103)
Все, що вміють рашистські фашисти – вбивати, руйнувати та красти. День Визволення Мелітополя вони також присвоїли.
23 жовтня в Мелітополі завжди вшановували пам'ять і вшановували героїв, які звільнили місто від нацистських загарбників.
Сьогодні ж одні загарбники – російські, відзначатимуть день визволення від інших загарбників – нацистів.
Ситуація виглядає вкрай цинічною, але анітрохи не бентежить окупантів. Вони зігнали людей до пам'ятників та вимовляють пафосні промови на камеру. Тим часом, на українській землі проливається кров наших захисників та мирних жителів.
Але перемога буде за українським народом, бо він воює за рідну землю.
23 жовтня 1943 року у розпал Другої світової війни Мелітополь було звільнено від нацистів. Однак інше зло протягом століть постійно намагалося впитися в українську землю набагато міцніше. І назва йому – росія.
Нам не пощастило із сусідом. Але довгі роки боротьби зробили нас згуртованими та незламними. 1943-го нам вдалося очистити Мелітополь та інші окуповані території від нацистів. Але тепер у нас ще більше спраги та сили назавжди очистити нашу землю від рашистів. Вірю, що так буде.
Україна переможе! – написав на своїй сторінці у соцмережі міський голова Мелітополя Іван Федоров.