![79 лет - и снова фашисты: в сети показали скорое будущее Мелитополя](/images/news/2022/10/301880.jpg?1666525691)
На честь звільнення міста, Мелітопольські сили опору зняли проникливий ролик про фашистське минуле та світле майбутнє Мелітополя.
23 жовтня 1943 року Мелітополь було звільнено від фашистів. Тоді, наголошуючи на звільненні, ніхто не думав, що не пройде і 80 років, і фашисти знову окупують Мелітополь. І вже тим більше, ніхто не міг припустити, що загарбниками стануть наші вже давно не добрі сусіди - росіяни.
Ролик починається чорно-білими кадрами визволення Мелітополя, зруйнованих у боях міських будинків.
Відомий диктор Юрій Левітан розповідає про війська четвертого українського фронту, які в ході запеклих боїв зламали опір противника, і завдавши ворогові тяжкі втрати 23 жовтня 1943 року повністю оволоділи містом та залізничною станцією Мелітополь.
Минуло 79 років. Сьогодні ми знову виборюємо свою незалежність. Місто окуповане ґратисткими загарбниками. Але обов'язково настане такий день, коли ми знову прокинемося у тихому, мирному, але, головне, українському Мелітополі.
І кадри цієї перемоги, як і українські прапори, які з особливим значенням розвиватимуться над містом – стануть основою нових сюжетів, які не лише стануть частиною історії, а й будуть пронесені через роки та віки у серцях майбутніх поколінь.
73216" data-width="100%">