![В Мелитопольском районе коллаборанты сдают оркам пустующие дома](/images/news/2022/10/301884.jpg?1666530483)
Окупанти не лише вигнали з дому тисячі людей у Мелітопольському районі, а й позбавляють їхнього останнього майна. Допомагають їм у цьому місцеві зрадники.
Вчора до села М.Горького колишнього Якимівського, а нині Мелітопольського району вчора заїхали російські військові.
У супроводі гауляйтера Юрія Михайленка вони ходять будинками людей, які виїхали на підконтрольну територію України.
Місцеві жителі Коваленка Володимир Андрійович, Артемов Віктор Іванович (чоловік Артемової Лариси, яка працює бухгалтером на нову владу) та Ременюк Микола Олександрович, особистий водій нового голови сільської ради, допомагають складати списки будинків, що порожні, і на всю здають односельців.
Цікаво, що у всіх зрадників родичі також виїхали з окупації.
Очевидці повідомляють, що будинки орки розкривають та уважно оглядають усередині.