![Мелитопольская коллаборантка удостоилась "именного"снаряда](/images/news/2022/10/301894.jpg?1666534858)
Любителька руського світу так старанно вислужювалася перед окупантами, що її зусилля не залишилися непоміченими. Фашисти удостоїли її написи на снаряді, який випустили на українське місто.
Нагадаємо, Олена Лоран, у світі Олена Дрюцька-Міщанюк, приїхала перечекати війну до рідного міста, а заразом і підробити на ФСБ.
У Києві ця мешканка Мелітополя прославилася тим, що, приїхавши до столиці, знайшла собі «папика», «надоїла» грошенят і накачала губи. Після чого зізналася всьому світу, чим вона займається, розвішавши по Києву борди «Спасибушечки за губи». Потім подяки пішли за шуби, гроші, нові туфлі. Так Дрюцька розкручувала себе, пропонуючи багатим папикам. А потім заробилася сутенеркою. Вдає, що має навички чорної магії і причаровує багатих папиків. Такса від 50 до 100 тисяч доларів.
На своїх сторінках у соцмережах блогерка висловлює прихильність до руського світу і поливає брудом рідну країну. Водночас від українських виплат на численних дітей Дрюцька не відмовилася.
Російські фашисти високо оцінили завзяття зрадниці і потішили її самолюбство написом на снаряді. З великою ймовірністю він прилетить до якогось житлового будинку і вб'є ні в чому не винних людей. Таким чином Дрюцька стала не лише колаборанткою, а й співучасницею злочинів проти свого народу.
Напевно, її старання не залишаться непоміченими та українською стороною. І за всі свої дії мадам отримає по заслугах вже дуже скоро.
73238" data-width="100%">