![Бродит с грустным лицом - на месте взрыва бизнес-центра заметили Е.Балицкого](/images/news/2022/10/302053.jpg?1666691547)
Навіть на кадрах пропагандистських телебачення видно наскільки пригнічений і зляканий мелітопольський гауляйтер.
Нагадаємо, сьгодня вранці у Мелітополі пролунав потужний вибух у будинку бізнес-центру на пр. Богдана Хмельницького, 70.
Належить воно сім'ї так званого губернатора Є.Баліцького. З початком війни у приміщенні розміщується центр прийняття рішень та ціла низка пропагандистських ЗМІ.
Саме редакція сайту із Z-свастикою постраждала найбільше.
Колеги мелітопольських пропагандистів уже підняли виття щодо постраждалих "мирних жителів". Але, зрозуміло, вони лукавлять – працівники ворожих ЗМІ такі ж бійці, лише на інформаційному фронті окупантів.
Їхній господар, гауляйтер Е.Баліцький, поки що жив і відносно здоровий. Через кілька годин після НП він все ж таки з'явився на місці вибуху. Переконавшись, що територія надійно оточена рашистами, він почав оглядати краєвид, що сильно змінився.
Зважаючи на все, особливе враження на псевдогубернатора справив вигляд знищеної машини. На згадку, напевно, спалахнув інцидент із вибухом авто, де він не виявився лише випадково. Як і усвідомлення того, що розплата для зрадника лише справа часу.
Його вірна соратниця Данильченко підтримати шефа не приїхала та дає телефоном. Син, який вважається героєм у добровільному батальйоні, відпочиває у Криму. Так що переляканому губернатору нічого не залишається, як зняти стрес звичним способом, увійшовши до запою.