![Верни сына на фронт - мелитопольские партизаны обратились к гауляйтеру Е.Балицкому](/images/news/2022/10/302135.jpg?1666772810)
Син "губернатора" Є.Баліцького, який героїчно вступив у добровольчий батальйон ім. Судоплатова, на фронт не поспішає. А на нього там з нетерпінням чекають не лише товариші зі зброї, а й українські захисники.
Про це гауляйтеру нагадали учасники мелітопольських сил спротиву. Вони оголосили полювання на сина Є.Балицького та попросили повернути його на фронт.
Барвисті плакати з фото героя-добровольця з'явилися у різних районах міста. На ньому мажор зображений у кепці з пропелером, що відсилає до самопрезентації Олександра як ресторатора, яхтсмена та льотчика.
Нагадаємо, гауляйтер Є.Баліцький помпезно оголосив про вступ свого сина до добровольчого батальйону ім. Судоплатова і навіть привів його до присяги.
Але потім щось пішло не так. Примірявши нову форму і потримавши в руках автомат, Олександр Балицький повернувся до звичного способу життя, вирушивши до Криму.
Там він відпочиває у своєму ресторані, курячи кальян і постить фото в Інстаграм зовсім не з окопів.
Сам псевдогубернатор перформанс ніяк не коментує. Та й, напевно, не бачить у цьому жодної проблеми. Все, що від нього вимагали господарі, він зробив – сина у телевізорі засвітив. А ризикують життям нехай інші люди, які не такі цінні для рашистського рейху.