Зомбувати підростаюче покоління взявся особисто гауляйтер Якимівки. Очевидно, таке завдання нарцис Зубарєв отримав від своїх господарів.
Для того, щоб відкрити школи та запустити навчальний процес, окупанти та їхні поплічники доклали чималих зусиль. І причина не в турботі про дітей і навіть не у відтворенні картинки мирного життя.
Навчальні заклади потрібні оркам, щоб вирощувати слухняний електорат, просякнутий ненавистю до світу і відданий ідеям російського фашизму.
На пропагандистському каналі акімовського гауляйтера Зубарєва з'явилося повідомлення про те, що найближчим часом у районі пройде серія уроків з виховання патріотизму у дітей.
Проводити їх збирається сам нарцис-зрадник. Він планує розповісти дітям "про історичну спільноту Росії та України, про західну пропаганду у ЗМІ та фейках в інтернеті". Крім того, гауляйтер хоче з'ясувати у школярів, як ставляться до війни вони самі, їхні батьки та викладачі. Тобто, змусити дітей побути Павликами Морозовими.
"Діти повинні розуміти сенс подій, що відбуваються" - пафосно мовить зрадник. У цьому він може не вагатися. Українські діти, які змушені зараз слухати всю цю марення, чудово знають на чиєму боці правда і хто насправді є фашистами...